1. posma rezultāti pa grupām

V 12 V 14 V 16 V 18 V 21 V Elite V 35 V 50 V 60 V 70 V 80
S 12 S 14 S 16 S 18 S 21 S Elite S 35 S 50 S 60 S 70 S 80 T
V 3 V 5 V 7 V 9 V 10 S 3 S 5 S 7 S 9 S 10

V 12 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    384  Artūrs Krasts          2000 Smiltene                     0:22:53          18,3  1000          
 2    312  Kristians Rūsiņš       2000 RRS/Vecmīlgrāvis             0:23:57 +0:01:04 17,5  955           
 3    374  Daniels Kažis          2001 RRS/Vecmīlgrāvis             0:25:24 +0:02:31 16,5  900           
 4    413  Bruno Krampe           2003 LAK4                         0:25:39 +0:02:46 16,3  892           
 5    341  Roberts Brigzne        2000 Ķnss                         0:25:55 +0:03:02 16,2  882           
 6    319  Alekss Krasts          2001 DPA                          0:26:50 +0:03:57 15,6  852           
 7    446  Antons Droničevs       2000 RRS                          0:27:43 +0:04:50 15,1  825           
 8    452  Vadims Šamarins        2000 RRS                          0:27:53 +0:05:00 15,0  820           
 9    296  Mārtiņš Andrejs Iļjenko
                                  2000 Rīgas Teikas vidusskola      0:28:02 +0:05:09 14,9  816           
 10   329  Pauls  Rubenis         2001 4BURAS                       0:29:55 +0:07:02 14,0  764           
 11   365  Gints Mežiņš           2001 RRS/Vecmīlgrāvis             0:30:44 +0:07:51 13,6  744           
 12   459  Kristaps Sokorovs      2000 RRS                          0:31:45 +0:08:52 13,2  720           
 13   455  Artjoms Gončarjonoks   2000 RRS                          0:32:23 +0:09:30 12,9  706           
 14   174  Kaspars Krievs         2001 Allaži                       0:34:35 +0:11:42 12,1  661           
 15   129  Andris Kārlis Lange    2001                              0:34:48 +0:11:55 12,0  657           
 16   460  Marks Čilijs           2001 RRS                          0:34:50 +0:11:57 12,0  656           
 17   377  Andis  Trapša          2001                              0:42:51 +0:19:58 9,80  534           

V 14 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    337  Niklāvs Boļšis         1998 RRS Baloži                   0:40:18          20,8  1000          
 2    450  Julians Isaevs         1998 RRS                          0:42:00 +0:01:42 20    959           
 3    339  Maksims Maslovs        1998 RRS Baloži                   0:43:56 +0:03:38 19,1  917           
 4    340  Aleksandrs Blizņuks    1999 Ķnss                         0:45:51 +0:05:33 18,3  878           
 5    445  Kristofers Bindemanis  1999 RRS                          0:47:38 +0:07:20 17,6  846           
 6    364  Artūrs  Orskis         1999 RRS/Vecmīlgrāvis             0:50:09 +0:09:51 16,7  803           
 7    366  Kristiāns  Silamednis  1998 NN                           0:51:27 +0:11:09 16,3  783           
 8    316  Kristaps Pūrvietis     1999                              0:54:21 +0:14:03 15,4  741           
 9    343  Vladlens Gurkins       1999 Ķnss                         0:54:23 +0:14:05 15,4  741           
 10   348  Marks Škrigunovs       1999 RRS Baloži                   0:54:56 +0:14:38 15,2  733           
 11   536  Konstantīns Raks       1998 NN Sporta klubs              0:55:04 +0:14:46 15,2  731           
 12   458  Pāvels Katasomovs      1998 RRS                          0:59:10 +0:18:52 14,1  681           
 13   220  Frenks Daniels Krūmiņš 1999                              1:06:37 +0:26:19 12,6  604           
 14   456  Boriss Horošilovs      1998 RRS                          0:31:28          26,6  0     -1      
 15   386  Ingus Dišleris         1999 RRS/Vecmīlgrāvis             0:31:44          26,4  0     -1      
 16   451  Kirilis Sedovs         1998                              0:38:54          21,5  0     -1      
 17   449  Denis Verčemovs        1998 RRS                          0:38:57          21,5  0     -1      

V 16 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    300  Tomass Kārlis Iļjenko  1997 RRS Rīga                     1:00:39          20,7  1000          
 2    311  Kristaps Jānis Rūsiņš  1997 RRS/Vecmīlgrāvis             1:02:58 +0:02:19 20,0  963           
 3    441  Iļja Tjagunovs         1997 RRS                          1:06:06 +0:05:27 19,0  917           
 4    175  Artūrs Isakovs         1996 RRS Daugmale                 1:11:37 +0:10:58 17,5  846           
 5    328  Klāvs Rubenis          1997 4BURAS                       1:11:38 +0:10:59 17,5  846           
 6    497  Uldis Antrops          1996 RRS-Piebalga                 1:12:26 +0:11:47 17,3  837           
 7    442  Aleksejs Konons        1997 RRS                          1:16:16 +0:15:37 16,5  795           
 8    440  Mikaels Baburgs        1997 RRS                          1:16:24 +0:15:45 16,4  793           
 9    448  Mareks Kampe           1997 RRS                          1:16:25 +0:15:46 16,4  793           
 10   381  Ričards Valgers        1997 RRS/Vecmīlgrāvis             1:27:18 +0:26:39 14,4  694           
 11   409  Lauris Rodionovs       1997 Carnikava                    1:28:14 +0:27:35 14,2  687           
 12   177  Kārlis Jirgensons      1996 BJC Daugmale                 0:31:51          39,5  0     -2      
 13   219  Kristians Vuļs         1997                              0:35:11          35,8  0     -2      
 14   502  Artūrs Berenfilds      1996 RRS                          0:55:52          22,5  0     -1      

V 18 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    104  Arnis Pētersons        1994 ZZK                          0:53:44          23,4  1000          
 2    530  Mārtiņš Blūms          1995 ZZK                          0:56:33 +0:02:49 22,2  950           
 3    533  Deins  Kaņepējs        1995 PSK SKANSTE                  0:57:35 +0:03:51 21,8  933           
 4    398  Reinis Mārtiņš Priedītis
                                  1995 NN sporta klubs              1:00:21 +0:06:37 20,8  890           
 5    124  Emīls Ribaks           1994 RRS                          1:01:39 +0:07:55 20,4  871           
 6    369  Artūrs Bērziņš         1994 Vidzemes mērnieks/Ripoautocentrs
                                                                    1:01:56 +0:08:12 20,3  867           
 7    420  Dāvis Dzenis           1994 NN Sporta klubs              1:04:11 +0:10:27 19,6  837           
 8    133  Jānis  Saliņš          1995 RRS/Vecmīlgrāvis             1:08:01 +0:14:17 18,5  790           
 9    326  Ričards Mūrnieks       1994 Gulbenes SK Šķēps            1:08:36 +0:14:52 18,3  783           
 10   367  Dāvids Paļčikovskis    1994                              1:08:49 +0:15:05 18,3  780           
 11   378  Artis Trapša           1995                              1:12:10 +0:18:26 17,4  744           

V 21 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    109  Rihards Bartusevičs    1990 RRS Mārupe                   1:11:03          23,6  1000          
 2    264  Krišjānis Jansons - Ratiniks
                                  1984 Gandrs - Merida              1:11:48 +0:00:45 23,3  989           
 3    495  Aigars Paegle          1981 MySport-STEVENS              1:11:49 +0:00:46 23,3  989           
 4    491  kaspars Kipurs         1982 ebike 4ever                  1:12:26 +0:01:23 23,1  980           
 5    114  Jānis Rubiks           1989 Pēdu nav                     1:13:58 +0:02:55 22,7  960           
 6    461  Toms Knostenbergs      1990 TREK-PHILIPS                 1:14:57 +0:03:54 22,4  947           
 7    477  Jānis Miķelsons        1991 Avis Superior Team           1:15:34 +0:04:31 22,2  940           
 8    485  Kristaps Kipurs        1983 ebike 4ever                  1:16:29 +0:05:26 21,9  928           
 9    464  Aleksandrs Filipovs    1984 MySport-STEVENS              1:17:10 +0:06:07 21,7  920           
 10   179  Uldis Reiters          1993 RRS                          1:18:19 +0:07:16 21,4  907           
 11   493  Girts Levensteins      1984 RE&RE                        1:18:45 +0:07:42 21,3  902           
 12   324  Edgars Lukjanovičs     1980 Gandrs Merida                1:19:48 +0:08:45 21,0  890           
 13   344  Kaspars Holšteins      1978                              1:19:56 +0:08:53 21,0  888           
 14   515  Rihards Gulbis         1983 BIBLIOTĒKA No1               1:20:27 +0:09:24 20,8  883           
 15   473  Gatis Svētiņš          1984 MySport-STEVENS              1:20:34 +0:09:31 20,8  881           
 16   522  Oskars Mežals          1979                              1:20:42 +0:09:39 20,8  880           
 17   180  Aleksandrs Kurbatskis  1992 TREK-PHILIPS                 1:21:03 +0:10:00 20,7  876           
 18   165  Pauls Zīle             1992 RRS Daugmale                 1:22:25 +0:11:22 20,3  862           
 19   288  Andrejs Ivanišvili     1982 TOYOTA TEAM                  1:23:02 +0:11:59 20,2  855           
 20   243  Mārtiņš Gailītis       1984                              1:25:18 +0:14:15 19,6  832           
 21   499  Dairis Kuciks          1981 MySport-STEVENS              1:25:30 +0:14:27 19,6  830           
 22   496  Jānis Teivišs          1982 RSK Kuldīga                  1:25:36 +0:14:33 19,6  830           
 23   357  Jānis Malcāns          1985 Bicycle Line Latvia          1:25:40 +0:14:37 19,6  829           
 24   263  Austris Kokins         1986                              1:25:52 +0:14:49 19,5  827           
 25   212  Rūdolfs Kalniņš        1991 AVE Kurjers                  1:25:58 +0:14:55 19,5  826           
 26   126  Normunds Pekuss        1986 Rīga                         1:25:59 +0:14:56 19,5  826           
 27   486  Viesturs Dille         1987                              1:26:21 +0:15:18 19,4  822           
 28   417  Juris Logins           1992 Livelo/BTA                   1:26:56 +0:15:53 19,3  817           
 29   160  Almands Lukoševičus    1993                              1:27:02 +0:15:59 19,3  816           
 30   140  Mikus Biedriņš         1983                              1:29:12 +0:18:09 18,8  796           
 31   322  Eduards Rēns           1980 TREK-PHILIPS                 1:30:25 +0:19:22 18,5  785           
 32   315  Jānis Štāls            1978 Hotel Bergs cycling team     1:30:43 +0:19:40 18,5  783           
 33   359  Jānis Bērziņš          1986 Vidzemes mērnieks - Ripo autocentrs
                                                                    1:31:04 +0:20:01 18,4  780           
 34   334  Helmārs Rūmnieks       1981                              1:31:06 +0:20:03 18,4  779           
 35   401  Gatis Jarohovičs       1984                              1:31:42 +0:20:39 18,3  774           
 36   230  Normunds Skrebelis     1992                              1:31:49 +0:20:46 18,2  773           
 37   136  Aivis Zetmanis         1979 Smiltene                     1:32:00 +0:20:57 18,2  772           
 38   155  Māris  Pētersons       1983 Dinamits mtb.                1:32:19 +0:21:16 18,1  769           
 39   282  Mikus Ančevs           1992 LiVelo/BTA                   1:34:44 +0:23:41 17,7  750           
 40   290  Ēvalds Pavlovs         1989                              1:34:51 +0:23:48 17,7  749           
 41   402  Ronalds Bremmers       1982 LMT                          1:34:55 +0:23:52 17,6  748           
 42   476  Mārtiņš Ketners        1980 Ogre                         1:34:57 +0:23:54 17,6  748           
 43   415  Eduards Vitmanis       1984 PMP                          1:35:14 +0:24:11 17,6  746           
 44   262  Kaspars Škinčs         1986                              1:35:18 +0:24:15 17,6  745           
 45   137  Kristaps Skrulis       1989 Latvijas Nac. teātris        1:35:18 +0:24:15 17,6  745           
 46   237  Verners Rinkovičs      1981 Iecava                       1:36:35 +0:25:32 17,3  735           
 47   306  Didzis Karlovskis      1987 Policistu velobiedrība       1:36:36 +0:25:33 17,3  735           
 48   161  Atis Meiers            1983 reelight.lv                  1:36:50 +0:25:47 17,3  733           
 49   470  Toms  Jankovskis       1988 Policistu velobiedrība       1:36:52 +0:25:49 17,3  733           
 50   112  Mārtiņš Zieds          1987                              1:38:03 +0:27:00 17,1  724           
 51   350  Artūrs Zālītis         1988 Everest                      1:39:08 +0:28:05 16,9  716           
 52   287  Gunārs Krauja          1981                              1:39:48 +0:28:45 16,8  711           
 53   225  Lauris Ermansons       1978 Allaži                       1:40:23 +0:29:20 16,7  707           
 54   259  Rūdis Bruno Dauksts    1989 Smiltene                     1:40:45 +0:29:42 16,6  705           
 55   102  Āris Godiņš            1979                              1:41:13 +0:30:10 16,5  701           
 56   335  Jānis Kalaneps         1993 TOGO team                    1:42:08 +0:31:05 16,4  695           
 57   103  Toms Tērauds           1982 Bikram Yoga Rīga             1:44:35 +0:33:32 16,0  679           
 58   397  Alēns Jukšinskis       1984 Mārupes novads               1:45:39 +0:34:36 15,9  672           
 59   233  Toms Lauks             1993 Codes Malēji                 1:46:23 +0:35:20 15,7  667           
 60   317  Juris Patmalnieks      1985 M Product                    1:46:48 +0:35:45 15,7  665           
 61   494  Pēteris Birkants       1989 FMS                          1:47:23 +0:36:20 15,6  661           
 62   118  Artūrs Ločmelis        1983 Policistu velobiedrība       1:48:12 +0:37:09 15,5  656           
 63   227  Gustavs Poga           1981 GP                           1:50:46 +0:39:43 15,1  641           
 64   232  Salvis Sarkanābols     1983                              1:53:18 +0:42:15 14,8  627           
 65   332  Imants Brahmanis       1978 TOGO team                    2:00:26 +0:49:23 13,9  589           
 66   5    Māris Bernāts          1985 Liepāja                      2:04:36 +0:53:33 13,4  570           
 67   302  Artūrs Jurdžis         1985                              2:09:49 +0:58:46 12,9  547           
 68   119  Māris Miķītis          1981                              2:15:05 +1:04:02 12,4  525           
 69   182  Uģis Ieviņš            1985 Rīga                         2:18:05 +1:07:02 12,1  514           
 70   336  Bernhards Zaumanis     1992                              1:12:31          23,1  0     DNF     
 71   385  Aigars Žukovskis       1985                              1:33:33          17,9  0     DNF     

V Elite 35000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    40   Dmitrijs Sorokins      1982 Rietumu Delfin               1:26:33          24,2  1000          
 2    50   Andris Ponomarenko     1987 Gandrs-Merida                1:28:51 +0:02:18 23,6  974           
 3    47   Jānis Priževoits       1985 TREK-PHILIPS                 1:30:01 +0:03:28 23,3  961           
 4    42   Konstantins Smotrovs   1985 ebike 4ever                  1:30:46 +0:04:13 23,1  953           
 5    49   Lauris Purniņš         1986 MySport-STEVENS              1:31:36 +0:05:03 22,9  944           
 6    48   Gints Jakovels         1982 TREK PHILIPS                 1:32:41 +0:06:08 22,6  933           
 7    2    Egīls Vidžups          1981 ebike 4ever                  1:33:22 +0:06:49 22,4  926           
 8    6    Reinis Avens           1978 Gandrs Merida                1:36:46 +0:10:13 21,7  894           
 9    43   Viktors Nerugals       1983 ebike 4ever                  1:42:29 +0:15:56 20,4  844           
 10   41   Andris Sprūds          1982                              1:51:12 +0:24:39 18,8  778           
 11   10   Armands Bāris          1983                              2:02:02 +0:35:29 17,2  709           
 12   4    Aigars Meiers          1978 Reelight.lv                  2:08:24 +0:41:51 16,3  674           

V 35 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    462  Ints Celmaraugs        1965 Gandrs-Merida                1:10:42          23,7  1000          
 2    433  Kārlis Smilktens       1972 karlissmilktens.lv           1:12:45 +0:02:03 23,0  971           
 3    379  Oskars Gailišs         1969 NN sporta klubs/RRS          1:13:36 +0:02:54 22,8  960           
 4    380  Aigars Krasts          1966 Smiltene                     1:15:52 +0:05:10 22,1  931           
 5    505  Uģis Voiceščuks        1971 EthicSport.lv                1:16:58 +0:06:16 21,8  918           
 6    525  Ivars Bērsons          1971 Virsotne/MARMOT              1:17:16 +0:06:34 21,7  915           
 7    299  Andrejs Iļjenko        1969 Smiltene                     1:18:44 +0:08:02 21,3  897           
 8    217  Renārs Šarākovs        1975 EBIKE/4EVER                  1:18:45 +0:08:03 21,3  897           
 9    463  Jānis Teteris          1975 MySport-STEVENS              1:19:05 +0:08:23 21,2  893           
 10   434  Normunds Šuksts        1973 Trek Philips                 1:19:11 +0:08:29 21,2  892           
 11   293  Jānis Baltaisbrencis   1977 TREK PHILIPS                 1:22:29 +0:11:47 20,3  857           
 12   488  Edmunds Dreimanis      1977 Rotos.lv                     1:23:16 +0:12:34 20,1  849           
 13   294  Aleksandrs Kapralovs   1964 veloclub.lv                  1:23:18 +0:12:36 20,1  848           
 14   228  Uldis Sedliņš          1976 LBteam.lv                    1:23:28 +0:12:46 20,1  847           
 15   234  Armands Berķis         1966 Burusports Ridley Team       1:24:44 +0:14:02 19,8  834           
 16   323  Andis Ansulis          1969 DHL Express MTB Team         1:25:55 +0:15:13 19,5  822           
 17   416  Māris Fūrmanis         1971 Vidzemes mērnieks/Ripoautocentrs
                                                                    1:26:10 +0:15:28 19,4  820           
 18   152  Juris Prizavoits       1965 ILZENE ALUKSNES NOV          1:28:03 +0:17:21 19,0  802           
 19   389  Roberts Brēde          1975 LIVELO/BTA                   1:28:42 +0:18:00 18,9  797           
 20   338  Normunds Boļšis        1969                              1:29:16 +0:18:34 18,8  792           
 21   238  Ints Lērme             1975 Vidzemes mērnieks            1:29:44 +0:19:02 18,7  787           
 22   419  Jānis Buņķis           1973 FMS                          1:31:26 +0:20:44 18,3  773           
 23   345  Edgars Kalniņš         1975 individuāli                  1:31:28 +0:20:46 18,3  772           
 24   122  Žans Ribaks            1967 Darba rezerves               1:32:37 +0:21:55 18,1  763           
 25   418  Rinalds Skirjus        1976 Livello BTA                  1:32:47 +0:22:05 18,1  761           
 26   280  Armands Krampe         1975 LAK 4                        1:33:56 +0:23:14 17,8  752           
 27   408  Sergejs Rodionovs      1965 Carnikava                    1:35:03 +0:24:21 17,6  743           
 28   375  Māris Šlapins          1975                              1:35:09 +0:24:27 17,6  743           
 29   481  Didzis Žīgurs          1971 Ilzene                       1:36:26 +0:25:44 17,4  733           
 30   370  Ainārs Pētersons       1973                              1:38:22 +0:27:40 17,0  718           
 31   117  Zintis Gailis          1969 Policistu velobiedrība       1:39:58 +0:29:16 16,8  707           
 32   320  Aldis Zelčs            1970                              1:40:21 +0:29:39 16,7  704           
 33   235  Kaspars (Kaspi4) Brazovskis
                                  1977 Codes Malēji                 1:40:29 +0:29:47 16,7  703           
 34   224  Kaspars Celms          1976 celmi                        1:42:32 +0:31:50 16,3  689           
 35   342  Arnis Vecenāns         1963                              1:43:40 +0:32:58 16,2  681           
 36   372  Armands Lunts          1969                              1:46:39 +0:35:57 15,7  662           
 37   330  Juris Rubenis          1970 4BURAS                       1:46:44 +0:36:02 15,7  662           
 38   390  Jānis Rutkups          1963                              1:48:02 +0:37:20 15,5  654           
 39   313  Hayden Vermeulen       1976                              1:48:27 +0:37:45 15,4  651           
 40   498  Māris Timma            1977 Single speed team            1:49:12 +0:38:30 15,3  647           
 41   314  Aldis Liepiņš          1970                              1:58:51 +0:48:09 14,1  594           
 42   531  Jānis Ivsiņš           1972                              2:03:01 +0:52:19 13,6  574           
 43   454  Māris Siliņš           1973 Jūrmala                      0:31:11          53,8  0     DNF     

V 50 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    391  Agris Kalējs           1962 Hotel Centra-Velobiķeri.lv   0:59:44          21,0  1000          
 2    116  Viesturs Kazainis      1960 Ilzene                       0:59:55 +0:00:11 21,0  996           
 3    106  Leonīds  Aļeksejevs    1958 Fans                         1:00:16 +0:00:32 20,9  991           
 4    490  Sergejs Pomerņevskis   1954 Velo Biķeri                  1:05:47 +0:06:03 19,1  908           
 5    349  Guntis  Dravnieks      1955 Iecava                       1:13:15 +0:13:31 17,2  815           
 6    131  Edmunds Spigovskis     1962 Velobiķeri                   1:14:11 +0:14:27 16,9  805           
 7    307  Aivars Kļaviņš         1957 Rīgu                         1:15:41 +0:15:57 16,6  789           
 8    295  Olafs Stelps           1960 SKIL                         1:16:07 +0:16:23 16,5  784           
 9    156  Aivars Gabliks         1955                              1:22:56 +0:23:12 15,1  720           
 10   405  Juris Tišaņinovs       1958 Policistu velobiedrība       1:25:04 +0:25:20 14,8  702           
 11   394  Aldis Cimdiņš          1960 RS PICN                      1:30:18 +0:30:34 13,9  661           
 12   123  Andis Upītis-Upenieks  1953                              1:34:09 +0:34:25 13,3  634           

V 60 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    435  Eduards Kupčs          1952 Veloclub                     0:43:04          19,5  1000          
 2    356  Valdis Andiņš          1948 SK Tandēms                   0:43:14 +0:00:10 19,4  996           
 3    387  Jānis Vējons           1952 Baldoni                      0:43:35 +0:00:31 19,2  988           
 4    130  Aivars Sniedze         1951 Amatas novads                0:44:56 +0:01:52 18,6  958           
 5    353  Vismants Caune         1943 Raimaks                      0:45:13 +0:02:09 18,5  952           
 6    298  Vilnis Zanders         1952 nav                          0:51:29 +0:08:25 16,3  836           

V 70 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    108  Mečislavs Bartusevičs  1941 RRS Mārupe                   0:23:01          18,2  1000          
 2    475  Janis Lilje            1934                              0:30:23 +0:07:22 13,8  757           
 3    135  Zigurds Krasts         1933 Individuāli                  0:35:00 +0:11:59 12    657           
 4    231  Vidvuds Upmalis        1937 Jūrmala                      0:56:40 +0:33:39 7,41  406           

S 12 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    376  Viktorija Loiko        2000 RRS/Vecmīlgrāvis             0:27:07          15,4  1000          
 2    414  Samanta Krampe         2003 LAK4                         0:31:01 +0:03:54 13,5  874           
 3    157  Adele Ilga Spigovska   2000 S.S. Arkādija                0:31:11 +0:04:04 13,4  869           
 4    128  Marta Ratniece         2000 Riteņvasara                  0:35:15 +0:08:08 11,9  769           
 5    346  Ieva Līga Kajaka       2001 Baložu vidusskolu            0:48:45 +0:21:38 8,61  556           

S 14 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    105  Vineta Pētersone       1999 ZZK                          0:24:02          17,4  1000          
 2    444  Viktorija Sipoviča     1998 RRS                          0:27:08 +0:03:06 15,4  885           
 3    421  Karlīna Ieva Gasiņa    1998 Salaspils Zīriņi/RRS         0:27:11 +0:03:09 15,4  884           
 4    393  Krista Ratniece        1998                              0:30:00 +0:05:58 14    801           
 5    407  Anastasija Noskova     1998                              0:39:41 +0:15:39 10,5  605           
 6    216  Rūta Čapase            1998                              0:40:15 +0:16:13 10,4  597           
 7    331  Zane Brahmane          1998 TOGO team                    0:40:57 +0:16:55 10,2  586           

S 16 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    443  Endija Rutule          1997 RRS                          0:45:33          18,4  1000          
 2    301  Anzela Utinane         1997 KNSS                         0:47:58 +0:02:25 17,5  949           
 3    257  Rūta Brakovska         1997 Smiltenes Sporta skola       0:49:00 +0:03:27 17,1  929           

S 18 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    362  Lāsma Bezdelīga        1995                              1:06:23          12,6  1000          

S 21 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    291  Laima Leitāne          1992 ebike/ 4ever                 0:47:41          17,6  1000          
 2    218  Daina Pastare          1986                              0:48:01 +0:00:20 17,4  993           
 3    229  Ieva Strēle            1984 Velotrenini.lv               0:48:09 +0:00:28 17,4  990           
 4    176  Ligita Jurecka         1989 KRASTMALI.LV                 0:51:42 +0:04:01 16,2  922           
 5    150  Anita Antone           1992 Baldone                      0:54:23 +0:06:42 15,4  876           
 6    139  Aija Svikle            1984                              0:54:57 +0:07:16 15,2  867           
 7    358  Lita Saliņa            1986 Pēc piena!                   1:15:54 +0:28:13 11,0  628           
 8    503  Inga Smotrova          1988                              2:56:57 +2:09:16 4,74  269           

S Elite 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    46   Lelde Ardava           1985 Rietumu-Delfin               1:24:29          19,8  1000          
 2    45   Lija Laizāne           1993 RRS                          1:28:36 +0:04:07 18,9  953           
 3    44   Ingrīda Šmite          1971 TREK-PHILIPS                 1:30:49 +0:06:20 18,4  930           
 4    3    Marina Barzilova       1980 Gandrs Merida                1:38:51 +0:14:22 16,9  854           
 5    1    Aiga Strazdiņa         1978 Cēsis                        1:43:24 +0:18:55 16,2  817           
 6    7    Lauma Čerņevska        1985 VSK Noskrien                 1:51:22 +0:26:53 15,0  758           
 7    8    Nataļja Peļepeca       1983                              1:59:39 +0:35:10 14,0  706           

S 35 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    410  Dace Fūrmane           1971 Vidzemes mērnieks/Ripoautocentrs
                                                                    0:45:09          18,6  1000          
 2    240  Inguna Korņējeva       1964 Pēdu nav                     0:52:30 +0:07:21 16    860           
 3    352  Baiba Eliase           1969                              0:54:55 +0:09:46 15,2  822           
 4    292  Žanna Škuļova          1973 veloclub.lv                  0:55:48 +0:10:39 15,0  809           
 5    395  Vita Lanceniece        1963 Krastmaļi                    1:00:04 +0:14:55 13,9  751           
 6    184  Ilze Liepkalne         1977 Baldones Lauvas              1:10:48 +0:25:39 11,8  637           
 7    141  Ilze Lukoševiča        1972                              1:14:57 +0:29:48 11,2  602           

S 50 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    396  Ineta Siliņa           1962 Sportlat                     0:27:56          15,0  1000          
 2    214  Gunta Fetere-Fektere   1960 Vidriži                      0:30:15 +0:02:19 13,8  923           
 3    111  Lauma Žilko            1953                              0:32:53 +0:04:57 12,7  849           

S 60 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    303  Ināra Lepse            1944 Ventspils                    0:52:35          7,98  1000          

T 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    201  Mārtiņš  Ozols         1981 Astes                        0:20:00          21    1000          
 2    242  Alexandr Merzlikin     1973 VELOCLUB                     0:21:10 +0:01:10 19,8  944           
 3    261  Kristaps Bokišs        1993 Astes                        0:21:39 +0:01:39 19,3  923           
 4    406  Gatis Pūcītis          1981 Swedbank                     0:22:06 +0:02:06 19,0  904           
 5    392  Kristaps Grunte        1993                              0:23:11 +0:03:11 18,1  862           
 6    215  Ulvis Pāvuls           1987 Citadele                     0:23:16 +0:03:16 18,0  859           
 7    424  Kristaps Bērziņš       1989                              0:23:27 +0:03:27 17,9  852           
 8    422  Emīls Dambrovs         1991                              0:23:42 +0:03:42 17,7  843           
 9    399  Rolands Rozenfelds     1973                              0:23:58 +0:03:58 17,5  834           
 10   221  Uldis Auznieks         1972 Smeldze                      0:23:58 +0:03:58 17,5  834           
 11   107  Ilmārs Birskis         1987 R.V.I.Merida.team            0:23:59 +0:03:59 17,5  833           
 12   447  Igors Račkovs          1963 Veloclub                     0:24:04 +0:04:04 17,4  831           
 13   173  Haralds  Krievs        1975 Allaži                       0:24:21 +0:04:21 17,2  821           
 14   310  Gints Rūsiņš           1970 Toyota Team                  0:24:37 +0:04:37 17,0  812           
 15   534  Agris  Kreicbergs      1984                              0:24:49 +0:04:49 16,9  805           
 16   125  Vilnis Ratnieks        1970 Riteņvasara                  0:24:58 +0:04:58 16,8  801           
 17   333  Uldis Stupelis         1983 DHL MTB                      0:25:01 +0:05:01 16,7  799           
 18   403  Gatis Bagrads          1986 PMP                          0:25:19 +0:05:19 16,5  789           
 19   423  Sandis Volodka         1990                              0:25:49 +0:05:49 16,2  774           
 20   528  Raivis Puņeiko         1980 Cēsis                        0:26:38 +0:06:38 15,7  750           
 21   529  Dzintars Blūms         1973 Cesis                        0:26:39 +0:06:39 15,7  750           
 22   241  Igors Korņējevs        1962 Pēdu nav                     0:27:02 +0:07:02 15,5  739           
 23   110  Rihards Rieka          1997 R.V.I.Merida.team            0:27:04 +0:07:04 15,5  738           
 24   153  Aivars  Čapass         1969                              0:27:07 +0:07:07 15,4  737           
 25   400  Ronalds Rozenfelds     1995                              0:27:25 +0:07:25 15,3  729           
 26   226  Ugis Znatnajs          1965 Jūrmala                      0:29:04 +0:09:04 14,4  688           
 27   159  Gunārs Slaide          1975 Baldones Lauvas              0:29:20 +0:09:20 14,3  681           
 28   244  Guntis Kazāks          1967                              0:29:52 +0:09:52 14,0  669           
 29   138  Ivars Blažēvičs        1982 Valdlauči                    0:31:52 +0:11:52 13,1  627           
 30   289  Valerijs Hramovs       1955                              0:34:26 +0:14:26 12,1  580           
 31   172  Iveta Krieva           1976 Allaži                       0:35:27 +0:15:27 11,8  564           
 32   120  Rihards Henelis        1998 R.V.I.Merida.team            0:38:26 +0:18:26 10,9  520           
 33   260  Luīze Zaksa Ozola      1987 Astes                        0:38:54 +0:18:54 10,7  514           

V 3 50m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    504  Patriks Garisons       2009 Rāmavas naži                 0:00:21          8,57  1000          
 2    412  Valts Vilcāns          2009 Gandrīz savējie              0:00:30 +0:00:09 6     700           
 3    514  Markuss Celms          2009                              0:00:50 +0:00:29 3,6   420           

V 5 115m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    285  Emīls Krampe           2007 LAK 4                        0:00:33          12,5  1000          
 2    404  Alfs Vilcāns           2007 Gandrīz savējie              0:00:36 +0:00:03 11,5  916           
 3    526  Valters Vīgants        2007                              0:00:36 +0:00:03 11,5  916           
 4    501  Valters Krūmiņš        2007                              0:00:36 +0:00:03 11,5  916           
 5    511  Toms Rūdolfs Jušēns    2007 Dārziņu džigiti              0:00:37 +0:00:04 11,1  891           
 6    361  Renārs  Puriņš         2007                              0:00:38 +0:00:05 10,8  868           
 7    436  Marts Poreiters        2008 Poreiteri                    0:00:38 +0:00:05 10,8  868           
 8    492  Toms Vempers           2007 Saulkalnes rakari            0:00:39 +0:00:06 10,6  846           
 9    388  Kaspars Jubelis        2008                              0:00:39 +0:00:06 10,6  846           
 10   431  Adrians Poreiters      2008 Poreiteri                    0:00:44 +0:00:11 9,40  750           
 11   347  Vladimirs Hramovs      2007                              0:00:44 +0:00:11 9,40  750           
 12   453  Svens Golzovs          2007                              0:00:47 +0:00:14 8,80  702           
 13   438  Markuss Klaks          2007                              0:00:47 +0:00:14 8,80  702           
 14   283  Oskars Svarinskis      2007                              0:00:49 +0:00:16 8,44  673           
 15   507  Ādams Liepiņš          2008                              0:00:59 +0:00:26 7,01  559           
 16   430  Jegors Gončarjonoks    2008                              0:01:10 +0:00:37 5,91  471           
 17   510  Artūrs Bunkovskis      2008 TREK                         0:01:24 +0:00:51 4,92  392           

V 7 860m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    472  Edvards Tirzītis       2005                              0:01:53          27,3  1000          
 2    489  Kārlis Zeidaks         2005                              0:01:55 +0:00:02 26,9  982           
 3    127  Krišjānis Justs Ratnieks
                                  2005 Riteņvasara                  0:01:57 +0:00:04 26,4  965           
 4    508  Kārlis Liepiņš         2005 Baldone                      0:02:07 +0:00:14 24,3  889           
 5    154  Kristiāns Tirzītis     2006                              0:02:07 +0:00:14 24,3  889           
 6    518  Kārlis Ancāns          2005 Riteņvasara                  0:02:08 +0:00:15 24,1  882           
 7    524  Ričards Bisenieks      2005 Purva Bridējs OK             0:02:09 +0:00:16 24    875           
 8    457  Kristians Stalšāns     2006                              0:02:10 +0:00:17 23,8  869           
 9    428  Gusts Baltaisbrencis   2005 TREK PHILIPS                 0:02:10 +0:00:17 23,8  869           
 10   513  Pēteris Lukstiņš       2006 Gustava superklubs           0:02:26 +0:00:33 21,2  773           
 11   279  Mārtiņš Jonelis        2005                              0:02:27 +0:00:34 21,0  768           
 12   371  Bruno Palma            2005                              0:02:30 +0:00:37 20,6  753           
 13   171  Ričards Haļčickis      2005                              0:02:36 +0:00:43 19,8  724           
 14   439  Valters Koemecs        2006                              0:02:44 +0:00:51 18,8  689           
 15   437  Krists Retenais        2006                              0:02:46 +0:00:53 18,6  680           
 16   425  Kristers Dālderis Bebrovskis
                                  2006                              0:02:56 +0:01:03 17,5  642           
 17   211  Emīls Ozols            2005 Astes                        0:03:04 +0:01:11 16,8  614           
 18   500  Ralfs Kvitka           2006                              0:03:10 +0:01:17 16,2  594           
 19   427  Jēkabs Zvans           2006                              0:03:40 +0:01:47 14,0  513           

V 9 1400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    286  Bruno Krampe           2003 LAK 4                        0:07:13          11,6  1000          
 2    512  Gustavs Lukstiņš       2003 Gustava superklubs           0:07:30 +0:00:17 11,2  962           
 3    478  Toms Ustups            2004 RCHV                         0:08:09 +0:00:56 10,3  885           
 4    426  Rolands Arnis          2003 EDMV                         0:08:31 +0:01:18 9,86  847           
 5    382  Markuss Grimze         2004                              0:09:35 +0:02:22 8,76  753           
 6    468  Ralfs Vilčuks          2004                              0:09:43 +0:02:30 8,64  742           
 7    239  Kristians Niks Grīviņš 2004 RUDZUTAKAS                   0:10:12 +0:02:59 8,23  707           
 8    281  Roberts Elksnis        2004                              0:10:29 +0:03:16 8,01  688           
 9    101  Āris Raitis Godiņš     2004                              0:11:12 +0:03:59 7,5   644           
 10   297  Jānis Niklāvs Iļjenko  2003 Rīgas Teikas vidusskola      0:12:04 +0:04:51 6,96  598           

V 10 1750m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    100  Arvo Godiņš            2002                              0:08:58          11,7  1000          
 2    483  Rinalds Celms          2002 Mārupe                       0:09:09 +0:00:11 11,4  979           
 3    363  Jānis Markuss Bezdelīgs
                                  2002                              0:09:15 +0:00:17 11,3  969           
 4    509  Rūdis Liepiņš          2002 Baldone                      0:10:30 +0:01:32 10    853           
 5    327  Emīls Šulcs            2002                              0:10:38 +0:01:40 9,87  843           
 6    429  Roberts Andersons      2002                              0:11:35 +0:02:37 9,06  774           
 7    527  Kristers Adrians Ivsiņš
                                  2002                              0:14:54 +0:05:56 7,04  601           

S 3 50m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    360  Katrīna Puriņa         2009                              0:00:40          4,5   1000          
 2    466  Milda Ozoliņa          2009 Pērkonus                     0:01:09 +0:00:29 2,60  579           
 3    210  Elza Ozola             2010 Astes                        0:01:44 +0:01:04 1,73  384           

S 5 115m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    465  Elīna Ustupa           2007 Burbulīte un radi            0:00:33          12,5  1000          
 2    278  Amanda-Reilija Zariņa  2007                              0:00:35 +0:00:02 11,8  942           
 3    520  Līna Ancāne            2008 Riteņvasara                  0:00:44 +0:00:11 9,40  750           
 4    523  Elīna Biseniece        2008 Purva Bridējs OK             0:00:44 +0:00:11 9,40  750           
 5    506  Marta Puriņa           2007 Inčukalns                    0:00:47 +0:00:14 8,80  702           
 6    132  Emīlija Slaide         2007 Baldones Lauvas              0:00:54 +0:00:21 7,66  611           
 7    277  Amīlija-Tīne Zariņa    2008                              0:01:01 +0:00:28 6,78  540           

S 7 860m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    516  Paula Kibare           2006 Rīgas FAVORĪTS               0:02:10          23,8  1000          
 2    479  Ance Celma             2005 Mārupe                       0:02:21 +0:00:11 21,9  921           
 3    158  Laila Slaide           2005 Baldones Lauvas              0:02:31 +0:00:21 20,5  860           
 4    484  Elīna Vempere          2005 Saulkalnes Rakari            0:02:35 +0:00:25 19,9  838           
 5    487  Ulrika Garisone        2005 Rāmavas naži                 0:02:36 +0:00:26 19,8  833           
 6    236  Annija Snipke          2006                              0:03:13 +0:01:03 16,0  673           
 7    373  Adriana Nemme          2006                              0:03:41 +0:01:31 14,0  588           

S 9 1050m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    284  Samanta Krampe         2003 LAK 4                        0:05:23          11,7  1000          
 2    519  Terēze Priedola        2003 Jūrmala                      0:05:49 +0:00:26 10,8  925           
 3    134  Monta Slaide           2003 Baldones Lauvas              0:06:27 +0:01:04 9,76  834           
 4    383  Betija Grimze          2004                              0:07:12 +0:01:49 8,75  747           
 5    482  Anna Vempere           2004 Codes Malēji                 0:07:45 +0:02:22 8,12  694           
 6    521  Daniela Kristiņa       2004                              0:08:01 +0:02:38 7,85  671           
 7    469  Laura Jākobsone        2003 Neatkarīga                   0:08:02 +0:02:39 7,84  670           
 8    532  Kate Eglīte            2004                              0:08:04 +0:02:41 7,80  667           
 9    432  Emīlija Zvana          2003                              0:09:36 +0:04:13 6,56  560           
 10   480  Betija Ostniece        2004                              0:10:50 +0:05:27 5,81  496           

S 10 1400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti 
 1    304  Laura Matisone         2002                              0:07:07          11,8  1000          
 2    471  Elīna Kalve            2002                              0:08:09 +0:01:02 10,3  873           
 3    1517 Enija Tīrone           2001 Baložu vidusskola            0:07:38          11,0  0     Ā.K.    

Atbalstītāji :

Gandrs DION Sportlab BIKRAM Yoga Madam Fitness Egmont Latvija Baltijas Meži Mario - konditorejas izstrādājumi Baložu vidusskola Autoskola Bergi Svani Daugmales Jāņa bišu medus Teiko kokapstrāde Nikolete

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu velodrošība logo Baložu Bizons logo Titurgas ezers