Dalībniekus, kuri nenobrauca visus savai grupai paredzētos apļus, pārlikām uz Tautas grupu
1. posma rezultāti pa distancēm
# 1dist-7000m
# 2dist-14000m
# 3dist-21000m
# 4dist-28000m
# 5dist-35000m
# mazo1-60m
# mazo2-150m
# mazo3-800m
# bernu1-1200m
# bernu2-1500m
# bernu3-1800m
# bernu4-2100m
# 0dist-7001m
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 142 Bruno Krampe 2003 0:24:07 17,4 1000 (1)-T
2 192 Ilmārs Birskis 1987 Starlight Movistar 0:25:14 +0:01:07 16,6 955 (2)-T
3 220 Olafs Milčs 1976 Lidot.lv 0:25:27 +0:01:20 16,5 947 (3)-T
4 166 Miks Bernāts 1984 Riteņvasara 0:26:22 +0:02:15 15,9 914 (4)-T
5 203 Bruno Brēde 2007 LiVelo/Zelta Zeme 0:27:05 +0:02:58 15,5 890 (1)-V 12
6 177 Maksims Livers 2008 BELO Cycling Project 0:28:07 +0:04:00 14,9 857 (2)-V 12
7 151 Elēna Selga 2006 Hawaii Express 0:29:26 +0:05:19 14,2 819 (1)-S 14
8 209 Ramona Poreitere 2005 Poreiteri 0:29:46 +0:05:39 14,1 810 (2)-S 14
9 179 Andrejs Ahmerovs 1976 VELO+ 0:30:37 +0:06:30 13,7 787 (5)-T
10 193 Ivars Šteinbergs 1982 Riteņvasara 0:31:28 +0:07:21 13,3 766 (6)-T
11 164 Eduards Butāns 2000 0:31:34 +0:07:27 13,3 763 (7)-T
12 221 Raivo Reigass 1984 0:31:39 +0:07:32 13,2 761 (8)-T
13 295 Laila Slaide 2005 Baldones Lauvas 0:32:07 +0:08:00 13,0 750 (3)-S 14
14 88 Jānis Butāns 1988 SIA Komforta standarts 0:32:32 +0:08:25 12,9 741 (9)-T
15 140 Edvards Innis 2000 0:32:41 +0:08:34 12,8 737 (10)-T
16 167 Amanda Reilija Zariņa 2007 0:32:53 +0:08:46 12,7 733 (1)-S 12
17 208 Adrians Poreiters 2008 Poreiteri 0:34:08 +0:10:01 12,3 706 (3)-V 12
18 189 Gatis Ieleja 1988 0:34:09 +0:10:02 12,2 706 (11)-T
19 297 Sergejs Trudovojs 2008 0:34:54 +0:10:47 12,0 691 (4)-V 12
20 156 Rima Kalniete 1966 0:34:55 +0:10:48 12,0 690 (1)-S 50
21 143 Lāsma Krampe 1974 0:35:05 +0:10:58 11,9 687 (12)-T
22 294 Emīlija Slaide 2007 Baldones Lauvas 0:35:12 +0:11:05 11,9 685 (2)-S 12
23 191 Aleksandrs Glaskovs 2008 Medemciems 0:36:27 +0:12:20 11,5 661 (5)-V 12
24 289 Ulrika Garisone 2005 Rāmavas naži 0:36:53 +0:12:46 11,3 653 (4)-S 14
25 165 Mārcis Tilko 1982 Riteņvasara 0:37:28 +0:13:21 11,2 643 (13)-T
26 207 Marts Poreiters 2008 Poreiteri 0:37:34 +0:13:27 11,1 641 (6)-V 12
27 123 Līna Ancāne 2008 Riteņvasara 0:38:29 +0:14:22 10,9 626 (3)-S 12
28 78 Inga Stabulniece 1974 Rāmavas naži 0:39:02 +0:14:55 10,7 617 (14)-T
29 144 Solvita Kauliņa 1967 0:42:44 +0:18:37 9,82 564 (2)-S 50
30 155 Kristaps Krafts-Raitgars
1993 Riteņvasara 0:45:53 +0:21:46 9,15 525 (15)-T
31 185 Jānis Muskars 2001 Māsa 0:48:02 +0:23:55 8,74 502 (16)-T
32 268 Anna Makarova 2005 0:48:34 +0:24:27 8,64 496 (5)-S 14
33 219 Ralfs Aukstikalnis 2008 Kalnu iela 0:49:04 +0:24:57 8,55 491 (7)-V 12
34 153 Jeļena Arefijeva 2008 RRS 0:55:38 +0:31:31 7,54 433 (4)-S 12
35 180 Uvis Janevics 2008 1:05:37 +0:41:30 6,40 367 (17)-T
36 181 Aldis Jankevics 1982 1:05:38 +0:41:31 6,39 367 (18)-T
37 186 Aleksandrs Šafinovs 2008 1:13:25 +0:49:18 5,72 328 (8)-V 12
38 275 Valdis Pluksis 1981 2:03:06 +1:38:59 3,41 195 (19)-T
39 215 Rihards Losbergs 2009 0:25:47 16,2 0 ()-V 12 Ā.K.
40 188 Sandis Reigass 2008 NFL - 0 ()-V 12 DNF
41 214 Timurs Kurakins 2008 RRS Nordeķi NFL - 0 ()-V 12 DNF
42 190 Krists Buncis 2008 Ventspils NFL - 0 ()-V 12 DNF
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 197 Leonīds Aļeksejvs 1958 Škoda FANS 0:48:14 17,4 1000 (1)-V 60
2 121 Kārlis Ancāns 2005 Riteņvasara 0:48:45 +0:00:31 17,2 989 (1)-V 14
3 226 Krišjānis Justs Ratnieks
2005 0:48:45 +0:00:31 17,2 989 (2)-V 14
4 300 Jānis Vējons 1952 Baldones velokomanda 0:49:07 +0:00:53 17,1 982 (2)-V 60
5 122 Sergejs Pomarnevskis 1954 ELKOR 0:49:36 +0:01:22 16,9 972 (3)-V 60
6 212 Jānis Kalniņš 1954 LiVelo/Zelta zeme 0:50:38 +0:02:24 16,5 952 (4)-V 60
7 170 Renāte Rodionova 2002 Carnikava 0:50:45 +0:02:31 16,5 950 (1)-S 18
8 211 Aiga Paegle 1970 Engures sportam 0:51:14 +0:03:00 16,3 941 (1)-S 35
9 286 Lāsma Elza Vaivode 2003 Vellapēda 0:51:18 +0:03:04 16,3 940 (1)-S 16
10 157 Anita Antone 1992 Baldones Velo 0:52:24 +0:04:10 16,0 920 (1)-S 21
11 173 Kristiāns Markuss Gunne 2005 0:52:38 +0:04:24 15,9 916 (3)-V 14
12 196 Andris Perts 1952 pārstāvu pats sevi 0:53:02 +0:04:48 15,8 909 (5)-V 60
13 276 Jana Jansone 1975 0:57:45 +0:09:31 14,5 835 (2)-S 35
14 216 Aksels Prals 2005 Ventspils 0:59:57 +0:11:43 14,0 804 (4)-V 14
15 229 Marta Ratniece 2000 Riteņvasara 1:00:56 +0:12:42 13,7 791 (2)-S 21
16 175 Inga Haritonova 1990 Ādaži Velo 1:05:49 +0:17:35 12,7 732 (3)-S 21
17 159 Kārlis Timašenko 2006 Ventspils 1:05:53 +0:17:39 12,7 732 (5)-V 14
18 104 Jolanta Ermane-Marčenko 1982 Motosports racing team 1:07:57 +0:19:43 12,3 709 (3)-S 35
19 296 Monta Slaide 2003 Baldones Lauvas 1:09:19 +0:21:05 12,1 695 (2)-S 16
20 210 Mečislavs Bartuševičs 1941 RRS Grīva 1:09:52 +0:21:38 12,0 690 (6)-V 60
21 288 Ilona Vaivode 1974 Vellapēda 1:10:28 +0:22:14 11,9 684 (4)-S 35
22 287 Agate Lorence 1986 Valmieras velovienība 1:11:16 +0:23:02 11,7 676 (4)-S 21
23 152 Pēteris Strautmanis 1959 Mārupe 1:13:45 +0:25:31 11,3 654 (7)-V 60
24 141 Kitija Meldere 2004 1:16:41 +0:28:27 10,9 628 (3)-S 16
25 158 Eldars Brensons 2006 Ventspils 1:25:31 +0:37:17 9,82 564 (6)-V 14
26 161 Mārcis Grauds 2005 Venstpils MTB NFL - 0 ()-V 14 DNF
27 77 Olga Zaharova 1976 Velo+ Battari Baltic NFL - 0 ()-S 35 DNF
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 182 Ints Celmaraugs 1965 AVE KURJERS 1:05:11 19,3 1000 (1)-V 50
2 205 Oskars Gailišs 1969 Latvian Para Cycling 1:05:54 +0:00:43 19,1 989 (2)-V 50
3 160 Centis Zitāns 1965 Pēdu nav 1:08:18 +0:03:07 18,4 954 (3)-V 50
4 195 Rihards Reinfelds 2004 ĶNSS 1:09:01 +0:03:50 18,2 944 (1)-V 16
5 184 Rego Strazdiņš 1966 Hawaii Express 1:09:15 +0:04:04 18,1 941 (4)-V 50
6 98 Uģis Veidemanis 2004 RRS 1:10:29 +0:05:18 17,8 924 (2)-V 16
7 168 Aivars Skutelis 1968 ZZK 1:12:13 +0:07:02 17,4 902 (5)-V 50
8 293 Rodrigo Beļajevs 2004 ĶNSS 1:17:50 +0:12:39 16,1 837 (3)-V 16
9 154 Vilens Kancerovs 1968 Engures sportam 1:18:06 +0:12:55 16,1 834 (6)-V 50
10 217 Tomass Adamovičs 2002 Ventspils MTB 1:18:59 +0:13:48 15,9 825 (1)-V 18
11 169 Sergejs Rodionovs 1965 Ādaži Velo 1:19:37 +0:14:26 15,8 818 (7)-V 50
12 176 Aleksandrs Kapralovs 1964 Velo+ 1:20:49 +0:15:38 15,5 806 (8)-V 50
13 162 Viktors Baumanis 1961 Latvello 1:21:08 +0:15:57 15,5 803 (9)-V 50
14 201 Verners Vuļs 1967 LYSI 1:21:25 +0:16:14 15,4 800 (10)-V 50
15 218 Sandris Krauze 2003 Ventspils 1:22:32 +0:17:21 15,2 789 (4)-V 16
16 183 Edmunds Spigovskis 1962 ELKOR 1:26:26 +0:21:15 14,5 754 (11)-V 50
17 202 Daniels Dunskis 2002 1:27:57 +0:22:46 14,3 741 (2)-V 18
18 206 Didzis Poreiters 1968 Poreiteri 1:30:50 +0:25:39 13,8 717 (12)-V 50
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 222 Jānis Teivišs 1982 Fans AP-Print 1:21:58 20,4 1000 (1)-V 35
2 292 Edgars Krūmiņš 1986 1:24:54 +0:02:56 19,7 965 (1)-V 21
3 280 Viktors Nerugals 1983 eBike Machine 1:25:39 +0:03:41 19,6 956 (2)-V 35
4 75 Juris Veldre 1975 1:27:26 +0:05:28 19,2 937 (3)-V 35
5 89 Aivars Skridulis 1989 Veloprofs.lv 1:29:40 +0:07:42 18,7 914 (2)-V 21
6 290 Alēns Jukšinskis 1984 1:30:59 +0:09:01 18,4 900 (4)-V 35
7 282 Normunds Milčs 1979 Lidot.lv 1:31:23 +0:09:25 18,3 896 (5)-V 35
8 133 Salvis Sarkanābols 1983 MR RIPO 1:31:40 +0:09:42 18,3 894 (6)-V 35
9 213 Jānis Kalniņš 1982 LiVelo/Zelta zeme 1:31:54 +0:09:56 18,2 891 (7)-V 35
10 204 Māris Lūsis 1978 1:32:19 +0:10:21 18,1 887 (8)-V 35
11 171 Lauris Rodionovs 1997 Carnikava 1:36:15 +0:14:17 17,4 851 (3)-V 21
12 100 Raivo Sarkanābols 1982 MR RIPO 1:38:25 +0:16:27 17,0 832 (9)-V 35
13 172 Aleksis Merga 1992 Ādaži Velo 1:39:01 +0:17:03 16,9 827 (4)-V 21
14 278 Māris Utināns 1976 1:40:02 +0:18:04 16,7 819 (10)-V 35
15 291 Romāns Ježovs 1986 1:42:47 +0:20:49 16,3 797 (5)-V 21
16 194 Didzis Kalējs 1982 Kalēji 1:44:14 +0:22:16 16,1 786 (11)-V 35
17 174 Kaspars Grābens 1982 1:46:07 +0:24:09 15,8 772 (12)-V 35
18 118 Andrejs Ivanišvili 1982 ebike Machine 1:48:43 +0:26:45 15,4 753 (13)-V 35
19 163 Mikus Biedriņš 1983 1:52:08 +0:30:10 14,9 730 (14)-V 35
20 150 Dmitrijs Šarovs 1986 Eži 1:52:54 +0:30:56 14,8 726 (6)-V 21
21 44 Zanda Rutkovska 1980 Ādaži Velo 1:57:49 +0:35:51 14,2 695 (1)-S Elite
22 80 Raivis Lagzdiņš 1980 1:59:53 +0:37:55 14,0 683 (15)-V 35
23 82 Arvis Eņģelis 1982 2:01:52 +0:39:54 13,7 672 (16)-V 35
24 187 Mārtiņš Saulītis 1979 Engures sportam 2:03:19 +0:41:21 13,6 664 (17)-V 35
25 178 Eldars Šarafutolinovs 1983 2:13:19 +0:51:21 12,6 614 (18)-V 35
26 45 Dace Raitgara 1984 Riteņvasara 3:02:20 +1:40:22 9,21 449 (2)-S Elite
27 81 Jānis Melgailis 1981 NFL - 0 ()-V 35 DNF
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 26 Jēkabs Jaunslavietis 1996 Patria Bottecchia 1:44:30 20,0 1000 (1)-V Elite
2 46 Kaspars Kipurs 1982 ebike Machine 1:44:30 20,0 1000 (2)-V Elite
3 20 Matīss Bērziņš 1985 MTB Talsi 1:49:53 +0:05:23 19,1 951 (3)-V Elite
4 25 Alberts Grants 1991 Stopiņi 2:03:29 +0:18:59 17,0 846 (4)-V Elite
5 49 Endijs Krastiņš 1974 2:28:28 +0:43:58 14,1 703 (5)-V Elite
6 50 Kaspars Ļubinskis 1987 3:00:20 +1:15:50 11,6 579 (6)-V Elite
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 475 Dominiks Jēkabs Jurēvičs
2016 Venden 0:00:30 7,2 1000 (1)-V 3
2 478 Agris Kalējs 2016 0:00:30 7,2 1000 (2)-V 3
3 366 Artūrs Hansons 2016 Riteņvasara 0:00:31 +0:00:01 6,96 967 (3)-V 3
4 304 Elīna Līna Purvišķe 2016 Baldones riteņbraukšanas nodaļa
0:00:33 +0:00:03 6,54 909 (1)-S 3
5 316 Luīze Kodorāne 2016 0:00:33 +0:00:03 6,54 909 (2)-S 3
6 339 Ance Andžāne 2016 0:00:36 +0:00:06 6 833 (3)-S 3
7 333 Paula Krasauska 2016 0:00:37 +0:00:07 5,83 810 (4)-S 3
8 422 Toms Osvalds Žilko 2016 0:00:40 +0:00:10 5,4 750 (4)-V 3
9 490 Laila Kotlere 2016 0:00:40 +0:00:10 5,4 750 (5)-S 3
10 344 Harijs Selga 2016 Hawaii Express 0:00:41 +0:00:11 5,26 731 (5)-V 3
11 463 Ārons Šaicāns 2017 0:00:47 +0:00:17 4,59 638 (6)-V 3
12 459 Jūlija Makarova 2016 0:01:03 +0:00:33 3,42 476 (6)-S 3
13 472 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars
2017 Riteņvasara 0:02:09 +0:01:39 1,67 232 (7)-V 3
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 337 Karolaina Druka-Jaunzeme
2014 ASI-SKIBOX/Riteņvasara 0:00:39 13,8 1000 (1)-S 5
2 471 Rons Riekstiņš 2014 0:00:43 +0:00:04 12,5 906 (1)-V 5
3 434 Uvis Žilko 2014 Kusties! 0:00:43 +0:00:04 12,5 906 (2)-V 5
4 314 Kristians Kodorāns 2014 0:00:45 +0:00:06 12 866 (3)-V 5
5 349 Henrijs Posums 2014 0:00:46 +0:00:07 11,7 847 (4)-V 5
6 452 Laura Kalniņa 2014 0:00:46 +0:00:07 11,7 847 (2)-S 5
7 335 Edvards Dumpis 2014 0:00:49 +0:00:10 11,0 795 (5)-V 5
8 489 Olivers Kotlers 2015 0:00:50 +0:00:11 10,8 780 (6)-V 5
9 444 Gustavs Klūga 2014 Rīga 0:00:52 +0:00:13 10,3 749 (7)-V 5
10 458 Patrīcija Sviķkalne 2015 0:00:54 +0:00:15 10 722 (3)-S 5
11 338 Paula Žilinska 2014 Ogres novads 0:00:54 +0:00:15 10 722 (4)-S 5
12 484 Morics Aukstikalns 2015 Kalnu iela 0:00:55 +0:00:16 9,81 709 (8)-V 5
13 457 Alise Sedliņa 2015 0:00:57 +0:00:18 9,47 684 (5)-S 5
14 346 Adrians Glaskovs 2014 Medemciems 0:00:57 +0:00:18 9,47 684 (9)-V 5
15 340 Tatjana Trudovoja 2014 0:00:57 +0:00:18 9,47 684 (6)-S 5
16 440 Ričards Ganzburgs 2015 0:01:03 +0:00:24 8,57 619 (10)-V 5
17 325 Maija Borovaja 2014 0:01:03 +0:00:24 8,57 619 (7)-S 5
18 323 Timofejs Ivanišvili 2015 0:01:04 +0:00:25 8,43 609 (11)-V 5
19 456 Marta Kaktabule 2015 0:01:06 +0:00:27 8,18 590 (8)-S 5
20 341 Roze Inkina 2015 0:01:07 +0:00:28 8,05 582 (9)-S 5
21 454 Luīze Āleika 2015 Mārupe 0:01:07 +0:00:28 8,05 582 (10)-S 5
22 301 Andrejs Stefanovičs 2015 0:01:09 +0:00:30 7,82 565 (12)-V 5
23 354 Alberts Jukšinskis 2015 0:01:10 +0:00:31 7,71 557 (13)-V 5
24 467 Ieva Silvija Tilko 2014 Riteņvasara 0:01:15 +0:00:36 7,2 520 (11)-S 5
25 302 Anna Staune 2015 0:01:16 +0:00:37 7,10 513 (12)-S 5
26 487 Linda Šteinberga 2015 Riteņvasara 0:01:17 +0:00:38 7,01 506 (13)-S 5
27 345 Alise Ieleja 2014 0:01:17 +0:00:38 7,01 506 (14)-S 5
28 496 Hūberts Slaide 2015 Baldones lauvas 0:01:34 +0:00:55 5,74 414 (14)-V 5
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 498 Pēteris Andžāns 2012 0:01:49 26,4 1000 (1)-V 7
2 321 Katrīna Hansone 2012 BELO Cycling Project 0:02:02 +0:00:13 23,6 893 (1)-S 7
3 464 Ralfs Bernāts 2012 Riteņvasara 0:02:08 +0:00:19 22,5 851 (2)-V 7
4 468 Oskars Blūzmanis 2012 Vellapēda 0:02:12 +0:00:23 21,8 825 (3)-V 7
5 451 Emīls Lācis 2013 0:02:14 +0:00:25 21,4 813 (4)-V 7
6 413 Sofija Šaicāne 2013 0:02:15 +0:00:26 21,3 807 (2)-S 7
7 497 Jēkabs Andžāns 2013 0:02:20 +0:00:31 20,5 778 (5)-V 7
8 495 Oto Pūrs 2013 0:02:26 +0:00:37 19,7 746 (6)-V 7
9 379 Niks Ādamsons 2012 0:02:26 +0:00:37 19,7 746 (7)-V 7
10 483 Fricis Kreits 2013 0:02:30 +0:00:41 19,2 726 (8)-V 7
11 306 Artjoms Stefanovičs 2013 Rīga 0:02:30 +0:00:41 19,2 726 (9)-V 7
12 350 Tīna Teiviša 2013 Riteņvasara 0:02:35 +0:00:46 18,5 703 (3)-S 7
13 481 Elīna Valdberga 2013 Riteņvasara 0:02:36 +0:00:47 18,4 698 (4)-S 7
14 342 Darja Kadirova 2012 0:02:43 +0:00:54 17,6 668 (5)-S 7
15 313 Ralfs Krasausks 2013 0:02:47 +0:00:58 17,2 652 (10)-V 7
16 479 Elza Kalēja 2013 Kalēji 0:02:48 +0:00:59 17,1 648 (6)-S 7
17 347 Adriāna Krūmiņa 2012 0:03:02 +0:01:13 15,8 598 (7)-S 7
18 455 Gerda Januševska 2013 0:03:05 +0:01:16 15,5 589 (8)-S 7
19 486 Anete Šteinberga 2013 Riteņvasara 0:03:08 +0:01:19 15,3 579 (9)-S 7
20 330 Emma Ozoliņa 2012 0:03:16 +0:01:27 14,6 556 (10)-S 7
21 491 Reinis Reigass 2012 0:03:25 +0:01:36 14,0 531 (11)-V 7
22 485 Nameda Aukstikalne 2013 Kalnu iela 0:03:27 +0:01:38 13,9 526 (11)-S 7
23 493 Ralfs Slaide 2013 Baldones Lauvas 0:03:40 +0:01:51 13,0 495 (12)-V 7
24 461 Iļja Makarovs 2013 0:03:55 +0:02:06 12,2 463 (13)-V 7
25 355 Ernests Jukšinskis 2013 0:05:01 +0:03:12 9,56 362 (14)-V 7
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 348 Estere Krūmiņa 2010 0:05:46 12,4 1000 (1)-S 9
2 494 Kate Pūra 2011 0:06:01 +0:00:15 11,9 958 (2)-S 9
3 466 Lote Lange 2011 Riteņvasara 0:06:20 +0:00:34 11,3 910 (3)-S 9
4 482 Grieta Kreite 2011 0:06:29 +0:00:43 11,1 889 (4)-S 9
5 476 Līva Milča 2011 Lidot.lv 0:06:44 +0:00:58 10,6 856 (5)-S 9
6 343 Anastasija Makarova 2010 0:06:48 +0:01:02 10,5 848 (6)-S 9
7 499 Anastasija Stefanoviča 2010 0:07:50 +0:02:04 9,19 736 (7)-S 9
8 500 Marija Belogurova 2011 0:08:32 +0:02:46 8,43 675 (8)-S 9
9 477 Evelīna Reinfelde 2010 0:09:47 +0:04:01 7,35 589 (9)-S 9
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 474 Ieva Jurēvica 2009 Venden 0:05:39 15,9 1000 (1)-S 10
2 465 Lauma Lange 2009 Riteņvasara 0:07:39 +0:02:00 11,7 738 (2)-S 10
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 305 Raivis Purvišķis 2011 Baldones riteņbraukšanas nodaļa
0:08:15 13,0 1000 (1)-V 9
2 473 Ēriks Jānis Raitgars 2010 RRS Dzirciems 0:08:43 +0:00:28 12,3 946 (2)-V 9
3 492 Alens Ermanis-Marčenko 2011 Motosports Racing Team 0:08:45 +0:00:30 12,3 942 (3)-V 9
4 469 Pāvels Matvejevs 2010 RRS-Nordeķi 0:08:59 +0:00:44 12,0 918 (4)-V 9
5 480 Mareks Kalējs 2011 Kalēji 0:09:00 +0:00:45 12 916 (5)-V 9
6 453 Bogdans Viršuta 2010 RRS 0:09:03 +0:00:48 11,9 911 (6)-V 9
7 303 Markuss Kaspars Staune 2011 0:09:24 +0:01:09 11,4 877 (7)-V 9
8 322 Maksims Ivanišvili 2011 ebike Machine 0:09:59 +0:01:44 10,8 826 (8)-V 9
9 332 Fricis Ozoliņš 2010 Kusties! 0:10:28 +0:02:13 10,3 788 (9)-V 9
10 470 Pauls Langenfelds 2011 0:10:51 +0:02:36 9,95 760 (10)-V 9
11 449 Henrijs Ganzburgs 2011 0:10:55 +0:02:40 9,89 755 (11)-V 9
12 307 Mārcis Ašenkampfs 2011 0:11:28 +0:03:13 9,41 719 (12)-V 9
13 460 Dmitrijs Makarovs 2010 0:14:07 +0:05:52 7,65 584 (13)-V 9
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Laiks -t dist kmh PD Vieta gr.
1 309 Ričards Hansons 2009 BELO Cycling Project 0:07:09 17,6 1000 (1)-V 10
2 462 Redžinalds Šaicāns 2009 0:07:28 +0:00:19 16,8 957 (2)-V 10
3 414 Alvis Matīss Zariņš 2009 Liene Racing Team 0:09:02 +0:01:53 13,9 791 (3)-V 10
4 488 Patriks Garisons 2009 Rāmavas naži 0:09:13 +0:02:04 13,6 775 (4)-V 10