5.kārtas rezultāti pa grupām

V 12 V 14 V 16 V 18 V 21 V Elite V 35 V 50
V 60 V 70 V 80 S 12 S 14 S 16 S 18 S 21 S Elite S 35 S 50 S 60 S 70 S 80 T V 3 V 5 V 7 V 9 V 10 S 3 S 5 S 7 S 9 S 10

V 12 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    182  Aleksandrs Bļizņuks    1999 RRS-Baloži                   0:23:56          17,5  1000 
                                                                                                   
 2    498  Maksims Rupeka         1999 RRS-Rīga                     0:26:58 +0:03:02 15,5  887     
 3    363  Ņikita Smirnovs        1999 RRS Rīga                     0:27:49 +0:03:53 15,0  860     
 4    614  Kristofers Bindemanis  1999                              0:28:14 +0:04:18 14,8  847     
 5    181  Artūrs Orskis          1999 RRS/Vecmīlgrāvis             0:28:35 +0:04:39 14,6  837     
 6    650  Kristiāns Sigurds Rūsiņš
                                  2000 Jaunciems                    0:28:56 +0:05:00 14,5  827     
 7    318  Mārtiņš Andrejs Iļjenko
                                  2000 Rīgas Teikas vidusskola      0:29:13 +0:05:17 14,3  819     
 8    562  Deniss Trofimovs       1999 RRS                          0:30:17 +0:06:21 13,8  790     
 9    473  Mārtiņš Roberts Matisons
                                  1999 SS Arkādija                  0:31:55 +0:07:59 13,1  749     
 10   551  Artūrs Krasts          2000 Smiltene                     0:33:13 +0:09:17 12,6  720     
 11   313  Artjoms Gončarjonoks   2000 RRS-Rīga                     0:34:18 +0:10:22 12,2  697     
 12   628  Daniils Lavišs         2000                              0:36:12 +0:12:16 11,6  661     

V 14 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    204  Dāvis Perševics        1997 NN sporta klubs/MSĢ          0:40:29          20,7  1000 
                                                                                                   
 2    255  Tomass Kārlis Iļjenko  1997 RRS Rīga                     0:41:17 +0:00:48 20,3  980     
 3    635  Nils Ķelderis          1997 RRS Rīga                     0:43:46 +0:03:17 19,1  924     
 4    615  Jūlians Isaevs         1998 RRS-Rīga                     0:43:56 +0:03:27 19,1  921     
 5    642  Kristaps Jānis Rūsiņš  1997 RRS/Vecmīlgrāvis             0:45:10 +0:04:41 18,5  896     
 6    206  Niklāvs Boļšis         1998 RRS-Baloži                   0:47:06 +0:06:37 17,8  859     
 7    287  Andrejs Ļeļkovs        1997 RRS-Baloži                   0:48:32 +0:08:03 17,3  834     
 8    429  Maksims Maslovs        1998 RRS-Baloži                   0:50:09 +0:09:40 16,7  807     
 9    492  Mikaels Baburgs        1997 RRS-Rīga                     0:54:00 +0:13:31 15,5  749     
 10   569  Aleksandrs Bolarins    1997 RRS                          0:58:05 +0:17:36 14,4  696     
 11   103  Kristiāns Silamednis   1998 NN                           0:58:35 +0:18:06 14,3  691     
 12   572  Denis Verčenovs        1998 RRS                          1:01:03 +0:20:34 13,7  663     
 13   565  Kristians Vuļs         1997                              1:04:17 +0:23:48 13,0  629     
 14   693  Mareks Kampe           1997 RRS                          1:04:29 +0:24:00 13,0  627     
 15   637  Ričards Valgers        1997 RRS/ Vecmīlgrāvis            1:06:03 +0:25:34 12,7  612     
 16   600  Armands Bušs           1998                              1:20:04 +0:39:35 10,4  505     
 17   413  Boriss Horašilovs      1998 RRS                          0:34:39          24,2  0   -1  
 18   608  Toms Ārods             1998 RRS Baloži                   0:55:55          15,0  0   DNF 

V 16 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    141  Mārtiņš Blūms          1995                              0:57:09          22,0  1000 
                                                                                                   
 2    239  Roberts Birkants       1996 NN Sporta klubs/RRS          1:06:15 +0:09:06 19,0  862     
 3    203  Jānis Lapsiņš          1995 sport klubs-NN               1:06:57 +0:09:48 18,8  853     
 4    554  Artis Trapša           1995                              1:12:53 +0:15:44 17,2  784     
 5    605  Andrejs Kučerjavijs    1996 RRS-Rīga                     1:13:00 +0:15:51 17,2  782     
 6    643  Aleksis Kermo          1995 Baltijas grants              1:20:55 +0:23:46 15,5  706     
 7    697  Ingus Apse             1996 BJC                          1:29:25 +0:32:16 14,0  639     
 8    692  Kirills Matuļenko      1996 RRS                          1:07:58          18,5  0   DNF 
 9    631  Ainārs Ivdra           1996 RRS                          1:38:17          12,8  0   DNF 

V 18 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    412  Uldis Reiters          1993 RRS                          1:01:08          20,6  1000 
                                                                                                   
 2    342  Emīls Ribaks           1994 Darba rezerves               1:02:45 +0:01:37 20,0  974     
 3    246  Patriks Pāvuls         1993 Individuāli                  1:03:03 +0:01:55 19,9  969     
 4    327  Artūrs Bērziņš         1994 Valmieras piens              1:07:13 +0:06:05 18,7  909     
 5    124  Kristaps Bokišs        1993                              1:11:32 +0:10:24 17,6  854     
 6    696  Dāvis Dzenis           1994                              1:14:34 +0:13:26 16,8  819     
 7    603  Dāvids Paļčikovskis    1994                              1:18:30 +0:17:22 16,0  778     

V 21 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    417  Rihards Bartuševičs    1990 RRS                          1:14:01          22,6  1000 
                                                                                                   
 2    155  Kaspars Kipurs         1982 Hotel Centra-Velobiķeri      1:14:23 +0:00:22 22,5  995     
 3    641  Jānis Rubiks           1989 Valmieras piens              1:15:13 +0:01:12 22,3  984     
 4    376  Aigars Paegle          1981 Gandrs-Merida                1:15:32 +0:01:31 22,2  979     
 5    303  Kristaps Kipurs        1983 Hotel Centra-Velobiķeri      1:16:37 +0:02:36 21,9  966     
 6    329  Kaspars Holšteins      1978                              1:19:12 +0:05:11 21,2  934     
 7    601  Mārtiņš Lejiņš         1983 Fisherteam.lv/SPORT 2000     1:19:13 +0:05:12 21,2  934     
 8    234  Edgars Lukjanovičs     1980 Pixel Star                   1:21:28 +0:07:27 20,6  908     
 9    289  Jānis Teivišs          1982                              1:24:57 +0:10:56 19,7  871     
 10   511  Rihards Gulbis         1983 Baltezeru                    1:25:48 +0:11:47 19,5  862     
 11   663  Roberts Zalcmanis      1977 Krastmaļi                    1:26:37 +0:12:36 19,3  854     
 12   140  Nauris Kozlovs         1982 Ventspils                    1:31:30 +0:17:29 18,3  808     
 13   247  Normunds Skrebelis     1992                              1:31:51 +0:17:50 18,2  805     
 14   592  Aigars Straubergs      1979 Swedbank - Merida            1:35:57 +0:21:56 17,5  771     
 15   8    Kaspars Klūga          1986 GANDRS                       1:36:41 +0:22:40 17,3  765     
 16   648  Dainis Homko           1984                              1:39:57 +0:25:56 16,8  740     
 17   237  Pēteris Birkants       1989 FMS                          1:40:04 +0:26:03 16,7  739     
 18   362  Māris Timma            1977 single speed team            1:40:10 +0:26:09 16,7  738     
 19   311  Paulis Snipke          1979                              1:44:05 +0:30:04 16,1  711     
 20   138  Jānis Kupčs            1983 NEO                          1:51:17 +0:37:16 15,0  665     
 21   290  Sīmanis Broks          1982                              1:51:22 +0:37:21 15,0  664     
 22   659  Dmitrijs Jefimovs      1986 Alamedia                     1:55:08 +0:41:07 14,5  642     
 23   660  Andrs Hermanis         1984 Alamedia                     0:28:27          59,0  0   -3  
 24   651  Mārtiņš Kajīns         1977                              1:04:30          26,0  0   DNF 

V Elite 35000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    46   Dmitrijs Sorokins      1982 Rietumu Delfin               1:27:42          23,9  1000 
                                                                                                   
 2    47   Indulis Bekmanis       1989 Team Rietumu banka           1:30:09 +0:02:27 23,2  972     
 3    16   Andris Ponomarenko     1987                              1:30:09 +0:02:27 23,2  972     
 4    27   Lauris Purniņš         1986 TREK-PHILIPS                 1:36:12 +0:08:30 21,8  911     
 5    14   Jānis Priževoits       1985 TREK-Philips                 1:39:05 +0:11:23 21,1  885     
 6    21   Jānis Mūsiņš           1981 Fisherteam.lv/Sport2000      1:41:50 +0:14:08 20,6  861     
 7    48   Mārtiņš Ketners        1980                              2:02:03 +0:34:21 17,2  718     
 8    3    Jānis Garisons         1972                              2:04:23 +0:36:41 16,8  705     
 9    31   Mārtiņš Muzikants      1978                              2:17:34 +0:49:52 15,2  637     

V 35 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    340  Oskars Gailišs         1969 NN sporta klubs/RRS          1:13:14          22,9  1000 
                                                                                                   
 2    210  Jānis Rapa             1974 Gandrs-Merida                1:14:16 +0:01:02 22,6  986     
 3    632  Gunārs Dzalbs          1971 Rietumu Delfin               1:15:06 +0:01:52 22,3  975     
 4    640  Arnis Kalniņš          1974 Fisher.lv/Sport2000          1:15:58 +0:02:44 22,1  964     
 5    549  Aigars Krasts          1966 Smiltene                     1:16:34 +0:03:20 21,9  956     
 6    668  Oskars Hartmanis       1975 Xsports Cycling Team         1:24:28 +0:11:14 19,8  867     
 7    656  Raivis Bunkovskis      1976                              1:25:40 +0:12:26 19,6  854     
 8    552  Aleksandrs Baidins     1970 ELKOR                        1:27:14 +0:14:00 19,2  839     
 9    414  Andis Ansulis          1969 DHL MTB                      1:28:42 +0:15:28 18,9  825     
 10   207  Normunds Boļšis        1969                              1:30:18 +0:17:04 18,6  811     
 11   186  Māris Šlapins          1975                              1:31:26 +0:18:12 18,3  800     
 12   423  Žans Ribaks            1967 Darba rezerves               1:31:26 +0:18:12 18,3  800     
 13   226  Kaspars Celms          1976 Celmi                        1:31:27 +0:18:13 18,3  800     
 14   256  Aleksandrs Kapralovs   1964 veloclub cycling team        1:31:50 +0:18:36 18,2  797     
 15   243  Viesturs Birkants      1962 FMS                          1:33:58 +0:20:44 17,8  779     
 16   644  Ints Lērme             1975 Garām ejot                   1:34:04 +0:20:50 17,8  778     
 17   654  Viktors Gorelovs       1974 Sportlat                     1:37:43 +0:24:29 17,1  749     
 18   633  Andris Zālītis         1973 Rīga                         1:38:42 +0:25:28 17,0  741     
 19   607  Normunds Stelps        1962 SKYL                         1:43:16 +0:30:02 16,2  709     
 20   675  Armands Krampe         1975 LAK4                         1:44:02 +0:30:48 16,1  703     
 21   661  Didzis Gasiņš          1972                              1:44:44 +0:31:30 16,0  699     
 22   574  Armands Binovskis      1972 Teika                        1:46:19 +0:33:05 15,8  688     
 23   212  Zintis Gailis          1969 Diva-dm.lv                   1:49:43 +0:36:29 15,3  667     
 24   314  Arnis Vecenāns         1963 Bieriņi                      1:56:13 +0:42:59 14,4  630     
 25   649  Dzintars Briške        1974                              2:01:18 +0:48:04 13,8  603     
 26   570  Jānis Rudzeišs         1965                              2:04:41 +0:51:27 13,4  587     

V 50 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    218  Leonīds Aļeksejevs     1958 FANS/MULTIPOWER              1:02:35          20,1  1000 
                                                                                                   
 2    419  Sergejs Pomarņevskis   1954 Velo Biķeri                  1:06:31 +0:03:56 18,9  940     
 3    555  Andris Ruska           1960 Daugmale                     1:11:32 +0:08:57 17,6  874     
 4    602  Ints Vēzis             1961 Ātrie vēži                   1:24:58 +0:22:23 14,8  736     
 5    636  Vilnis Zanders         1952                              1:30:35 +0:28:00 13,9  690     
 6    179  Aldis Cimdiņš          1960 Siltums                      1:34:39 +0:32:04 13,3  661     
 7    627  Aivars Leks            1955 RAUNAS nov.                  2:04:41 +1:02:06 10,1  501     

V 60 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    232  Vismants Caune         1943                              0:47:05          17,8  1000 
                                                                                                   
 2    325  Valdis Andiņš          1948 Zebrenes pag.                0:48:57 +0:01:52 17,1  961     
 3    282  Andris Miķelsons       1943 Burusports                   0:57:41 +0:10:36 14,5  816     

V 70 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    420  Mečislavs Bartuševics  1941 RRS                          0:24:28          17,1  1000 
                                                                                                   
 2    673  Nikolajs Purmalis      1941 Grobiņa                      0:28:33 +0:04:05 14,7  856     
 3    559  Jānis Lilje            1934 Sigulda                      0:31:44 +0:07:16 13,2  771     
 4    101  Zigurds Krasts         1933 Individuāli                  0:33:24 +0:08:56 12,5  732     
 5    357  Vidvuds Upmalis        1937 Jūrmala                      0:41:42 +0:17:14 10,0  586     

S 12 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    274  Viktorija Loiko        2000 Jaunciems                    0:30:55          13,5  1000 
                                                                                                   
 2    332  Adele Ilga Spigovska   2000 SS Arkādija                  0:34:25 +0:03:30 12,2  898     
 3    655  Keita Alise Gorelova   2000 Sportlat                     0:40:05 +0:09:10 10,4  771     

S 14 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    240  Rūta Brakovska         1997 Smiltene                     0:22:25          18,7  1000 
                                                                                                   
 2    616  Endija Rutule          1997 RRS                          0:23:41 +0:01:16 17,7  946     
 3    183  Anžela Utināne         1997 RRS-Baloži                   0:24:33 +0:02:08 17,1  913     
 4    195  Anna Tauča             1997 RRS-Rīga                     0:26:04 +0:03:39 16,1  859     

S 16 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    193  Darja-Natalja Zahvatova
                                  1995 RRS-Rīga                     0:51:11          16,4  1000 
                                                                                                   
 2    411  Lāsma Bezdelīga        1995 Individuālais                1:18:09 +0:26:58 10,7  654     
 3    548  Liliāna Vijupe         1996                              1:18:21 +0:27:10 10,7  653     

S 21 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    622  Laima Leitāne          1992 ebike 4ever                  0:52:03          16,1  1000 
                                                                                                   
 2    196  Anita Antone           1992 Baldone                      0:54:35 +0:02:32 15,3  953     
 3    139  Ieva Kozlova           1983 Ventspils                    0:55:26 +0:03:23 15,1  938     
 4    573  Kristīne Dīķe          1984 Statoil                      1:08:31 +0:16:28 12,2  759     
 5    639  Iveta Kirilova         1986 Valmieras piens              1:13:28 +0:21:25 11,4  708     
 6    604  Alla Ļuta              1985 ELKOR                        0:39:46          21,1  0   -1  

S Elite 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    44   Lija Laizāne           1993 RRS                          1:32:23          18,1  1000 
                                                                                                   
 2    28   Dace Hartmane          1983 Vides fakti                  1:36:27 +0:04:04 17,4  957     
 3    10   Marina Barzilova       1980 Pixel Star                   1:41:26 +0:09:03 16,5  910     
 4    19   Lauma Čerņevska        1985 VSK Noskrien                 1:56:57 +0:24:34 14,3  789     

S 35 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    452  Elīna Banga            1975 RE&RE                        0:51:36          16,2  1000 
                                                                                                   

S 50 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    546  Gunta Fetere-Fektere   1960 Individ.                     0:29:37          14,1  1000 
                                                                                                   
 2    111  Lauma Žilko            1953                              0:29:44 +0:00:07 14,1  996     
 3    629  Rita Lekse             1953 RAUNAS nov.                  0:30:30 +0:00:53 13,7  971     
 4    545  Monika Brālis          1955                              0:35:21 +0:05:44 11,8  837     
 5    144  Māra Sprukule          1952 Liepupe                      0:42:50 +0:13:13 9,80  691     

T 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    125  Mārtiņš Ozols          1981 V-sports                     0:20:31          20,4  1000 
                                                                                                   
 2    634  Edgars Kalniņš         1975 Sorr BJSS - 74               0:21:57 +0:01:26 19,1  934     
 3    403  Ulvis Pāvuls           1987 Ķekava                       0:22:31 +0:02:00 18,6  911     
 4    117  Mārtiņš Purvs          1987 www.manaslecas.lv            0:22:50 +0:02:19 18,3  898     
 5    439  Imants Eihentāls       1976                              0:23:03 +0:02:32 18,2  890     
 6    658  Kaspars Beitāns        1969 Dopings.lv                   0:23:41 +0:03:10 17,7  866     
 7    437  Rolands Rozenfelds     1973 Babīte                       0:24:23 +0:03:52 17,2  841     
 8    134  Uldis Auznieks         1972 Smeldze                      0:25:02 +0:04:31 16,7  819     
 9    309  Raivis Ansulis         1988                              0:25:08 +0:04:37 16,7  816     
 10   624  Imants Purvs           1991                              0:25:11 +0:04:40 16,6  814     
 11   335  Andris Ludriks         1972                              0:25:29 +0:04:58 16,4  805     
 12   630  Ilmārs Zāģis           1979 Gandrs-Merida                0:25:31 +0:05:00 16,4  804     
 13   606  Aleksandrs Merzlikins  1973                              0:25:33 +0:05:02 16,4  803     
 14   645  Uldis Stupelis         1983 DHL MTB                      0:25:34 +0:05:03 16,4  802     
 15   267  Ilmārs Birskis         1987 Trek metaleks                0:25:34 +0:05:03 16,4  802     
 16   583  Ainis Beitāns          1964                              0:26:27 +0:05:56 15,8  775     
 17   681  Sergejs Trofimovs      1974 Sorr BJSS 74                 0:26:48 +0:06:17 15,6  765     
 18   438  Ronalds Rozenfelds     1995 Babīte                       0:26:49 +0:06:18 15,6  765     
 19   416  Haralds Krievs         1975                              0:26:51 +0:06:20 15,6  764     
 20   638  Jurijs Ļeontjevs       1964 LVV Riepas                   0:27:16 +0:06:45 15,4  752     
 21   115  Aivars Čapass          1969 Totāls Supers                0:28:17 +0:07:46 14,8  725     
 22   593  Gunārs Slaide          1975 Baldones Lauvas              0:28:29 +0:07:58 14,7  720     
 23   672  Iveta Krieva           1976                              0:33:56 +0:13:25 12,3  604     
 24   685  Valērijs Smoilovs      1990                              0:37:46 +0:17:15 11,1  543     
 25   284  Ilze Liepkalne         1977 Baldones Lauvas              0:39:31 +0:19:00 10,6  519     
 26   626  Guna Eglīte            1975                              0:40:13 +0:19:42 10,4  510     
 27   567  Hayden Vermenlen       1976 DHL MTB                      3:03:12 +2:42:41 2,29  111     

V 3 60m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    749  Kaspars Jubelis        2008                              0:00:16          13,5  1000 
                                                                                                   
 2    162  Marts Poreiters        2008 Poreiterus                   0:00:18 +0:00:02 12    888     
 3    595  Fjodors Lavišs         2009                              0:00:20 +0:00:04 10,8  799     
 4    161  Adrians Poreiters      2008 Poreiterus                   0:00:20 +0:00:04 10,8  799     
 5    173  Patriks Garisons       2009 Rāmavas naži                 0:00:21 +0:00:05 10,2  761     
 6    666  Jānis Rūķis            2008                              0:00:21 +0:00:05 10,2  761     
 7    665  Kārlis Rūķis           2008                              0:00:21 +0:00:05 10,2  761     
 8    364  Hugo Kupčs             2008 NEO                          0:00:22 +0:00:06 9,81  727     
 9    612  Edgars Vilks           2008                              0:00:25 +0:00:09 8,64  640     
 10   594  Kristaps Gusts Vempers 2008                              0:00:31 +0:00:15 6,96  516     
 11   302  Valts Vilcāns          2009 Baldones Vilcieni            0:00:39 +0:00:23 5,53  410     

V 5 150m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    597  Kristians Stalšāns     2006                              0:00:28          19,2  1000 
                                                                                                   
 2    647  Aleksis Briške         2006                              0:00:30 +0:00:02 18    933     
 3    132  Kristiāns Tirzītis     2006 Baldone                      0:00:31 +0:00:03 17,4  903     
 4    171  Emīls Krampe           2007 LAK 4                        0:00:31 +0:00:03 17,4  903     
 5    582  Ralfs Kvitka           2006                              0:00:32 +0:00:04 16,8  875     
 6    586  Valters Koemecs        2006                              0:00:32 +0:00:04 16,8  875     
 7    153  Reinis Žilko           2006                              0:00:34 +0:00:06 15,8  823     
 8    523  Kristers Dalderis Bebrovskis
                                  2006 Bitīte                       0:00:35 +0:00:07 15,4  800     
 9    780  Aleksandrs Kirejevs    2007 Ramava                       0:00:36 +0:00:08 15    777     
 10   678  Markus Pirtnieks       2007                              0:00:38 +0:00:10 14,2  736     
 11   301  Alfs Vilcāns           2007 Baldones Vilcieni            0:00:38 +0:00:10 14,2  736     
 12   165  Toms Vempers           2007                              0:00:39 +0:00:11 13,8  717     
 13   680  Kristaps Lācis         2006                              0:00:41 +0:00:13 13,1  682     
 14   148  Toms Rūdolfs Jušēns    2007 Rīga                         0:00:41 +0:00:13 13,1  682     
 15   390  Oskars Svarinskis      2007 Oskarus                      0:00:50 +0:00:22 10,8  560     
 16   366  Emīls Ezeriņš          2007                              0:00:58 +0:00:30 9,31  482     

V 7 320m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    166  Toms Ustups            2004                              0:01:37          11,8  1000 
                                                                                                   
 2    298  Kristians Niks Grīviņš 2004 RUDZUTAKAS                   0:01:49 +0:00:12 10,5  889     
 3    667  Edvards Tirzītis       2005                              0:01:51 +0:00:14 10,3  873     
 4    110  Markuss Grimze         2004                              0:01:57 +0:00:20 9,84  829     
 5    264  Ralfs Vilčuks          2004                              0:01:57 +0:00:20 9,84  829     
 6    214  Roberts Krūms          2005 Krūmus                       0:01:58 +0:00:21 9,76  822     
 7    152  Matīss Žilko           2004                              0:01:59 +0:00:22 9,68  815     
 8    670  Kārlis Ancāns          2005 Riteņvasara                  0:02:04 +0:00:27 9,29  782     
 9    676  Artūrs Kļepikovs       2004                              0:02:08 +0:00:31 9     757     
 10   262  Āris Raitis Godiņš     2004 Ropaži                       0:02:09 +0:00:32 8,93  751     
 11   168  Kārlis Liepiņš         2005 AKMM                         0:02:13 +0:00:36 8,66  729     
 12   392  Ernests Gailītis       2005 E-komanda                    0:02:21 +0:00:44 8,17  687     
 13   358  Artūrs Griķis          2004                              0:02:28 +0:00:51 7,78  655     
 14   297  Mārtiņš Jonelis        2005                              0:02:32 +0:00:55 7,57  638     
 15   386  Dāvis Zagorskis        2005                              0:02:35 +0:00:58 7,43  625     
 16   254  Aleks Pavilons         2005 Baloži                       0:02:49 +0:01:12 6,81  573     
 17   126  Emīls Ozols            2005                              0:03:01 +0:01:24 6,36  535     
 18   679  Raivo Lācis            2005                              0:03:25 +0:01:48 5,61  473     

V 9 1560m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    261  Arvo Godiņš            2002 Ropaži                       0:05:23          17,3  1000 
                                                                                                   
 2    170  Bruno Krampe           2003 LAK 4                        0:05:34 +0:00:11 16,8  967     
 3    159  Rinalds Celms          2002 Mārupe                       0:06:10 +0:00:47 15,1  872     
 4    169  Rūdis Liepiņš          2002 AKMM                         0:06:44 +0:01:21 13,9  799     
 5    747  Henriks Miesnieks      2003 RRS Baloži                   0:06:49 +0:01:26 13,7  789     
 6    596  Ingemārs Stalšāns      2002                              0:06:57 +0:01:34 13,4  774     
 7    713  Maksims Dinaburgskis   2002                              0:08:03 +0:02:40 11,6  668     
 8    484  Makars Lavišs          2002                              0:08:28 +0:03:05 11,0  635     
 9    657  Mārcis Klāvs Beitāns   2002 Dopings.lv                   0:08:51 +0:03:28 10,5  608     
 10   474  Kristers Adrians Ivsiņš
                                  2002                              0:10:01 +0:04:38 9,34  537     

V 10 1820m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    217  Emīls Krūms            2001 Krūmus                       0:07:06          15,3  1000 
                                                                                                   
 2    415  Kaspars Krievs         2001                              0:07:45 +0:00:39 14,0  916     
 3    296  Andris Kārlis Lange    2001 Baložus                      0:08:14 +0:01:08 13,2  862     
 4    350  Arsenijs Šuksts        2001 Rīga -RRS                    0:08:19 +0:01:13 13,1  853     
 5    755  Elvijs Zommers         2001 Privāti                      0:08:22 +0:01:16 13,0  848     
 6    547  Roberts Misevičs       2001 RRS Baloži                   0:09:32 +0:02:26 11,4  744     
 7    556  Andis Trapša           2001 ĶKV                          0:09:58 +0:02:52 10,9  712     
 8    347  Ņikita Gorbatjuks      2001                              0:11:34 +0:04:28 9,44  613     

S 3 60m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    669  Līna Ancāne            2008 Riteņvasara                  0:00:20          10,8  1000 
                                                                                                   
 2    154  Marta Žilko            2008                              0:00:22 +0:00:02 9,81  909     
 3    646  Karlīna Kvitke         2008                              0:00:24 +0:00:04 9     833     
 4    767  Amēlija Tīna Zariņa    2008                              0:00:24 +0:00:04 9     833     
 5    653  Daniella Vitteikere    2008                              0:00:52 +0:00:32 4,15  384     

S 5 150m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    381  Elīna Ustupa           2007 Burbulīte un radi            0:00:31          17,4  1000 
                                                                                                   
 2    483  Annija Snipke          2006                              0:00:32 +0:00:01 16,8  968     
 3    766  Amanda Reilija Zariņa  2007                              0:00:37 +0:00:06 14,5  837     
 4    393  Estere Gailīte         2007 E-komanda                    0:00:38 +0:00:07 14,2  815     
 5    291  Marta Puriņa           2007 Inčukalns                    0:00:54 +0:00:23 10    574     
 6    343  Emīlija Slaide         2007 Baldones Lauvas              0:00:54 +0:00:23 10    574     
 7    793  Patrīcija Andersone    2007 PII Bitīte                   0:00:57 +0:00:26 9,47  543     

S 7 320m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    295  Betija Grimze          2004                              0:02:01          9,52  1000 
                                                                                                   
 2    158  Ance Celma             2005 Mārupe                       0:02:16 +0:00:15 8,47  889     
 3    391  Elizabete Gailīte      2004 E-komanda                    0:02:18 +0:00:17 8,34  876     
 4    177  Daniela Kristiņa       2004                              0:02:20 +0:00:19 8,22  864     
 5    160  Ramona Poreitere       2005 Poreiterus                   0:02:22 +0:00:21 8,11  852     
 6    383  Kitija Meldere         2004 Baložus                      0:02:25 +0:00:24 7,94  834     
 7    384  Tīna-Estere Vilka      2004                              0:02:28 +0:00:27 7,78  817     
 8    167  Anna Margarita Vempere 2004                              0:02:29 +0:00:28 7,73  812     
 9    164  Ēlīna Vempere          2005                              0:02:30 +0:00:29 7,68  806     
 10   288  Laila Slaide           2005 Baldones Lauvas              0:02:34 +0:00:33 7,48  785     
 11   228  Ulrika Garisone        2005 Rāmavas naži                 0:02:40 +0:00:39 7,2   756     

S 9 1040m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    172  Samanta Krampe         2003 LAK 4                        0:04:20          14,4  1000 
                                                                                                   
 2    156  Terēze Priedola        2003 Jūrmala                      0:04:47 +0:00:27 13,0  905     
 3    202  Laura Matisone         2002 Baložus                      0:05:10 +0:00:50 12,0  838     
 4    131  Elīna Kalve            2002 Kalves                       0:05:34 +0:01:14 11,2  778     
 5    286  Monta Slaide           2003 Baldones Lauvas              0:05:34 +0:01:14 11,2  778     
 6    388  Alise Zagorska         2002                              0:05:54 +0:01:34 10,5  734     

S 10 1300m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    792  Ieva Līga Kajaka       2001                              0:06:20          12,3  1000 
                                                                                                   
 2    300  Laura Ribkinska        2001                              0:07:10 +0:00:50 10,8  883     

Atbalstītāji :

Mario - konditorejas izstrādājumi XS ENERGY BIKRAM Yoga DION Sportlab Baložu vidusskola Autoskola Bergi Svani Daugmales Jāņa bišu medus Teiko kokapstrāde

Rekomendējam :

Baložu velodrošība logo Baložu Bizons logo Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs