2.kārtas rezultāti pa grupām

V 12 V 14 V 16 V 18 V 21 V Elite V 35 V 50
V 60 V 70 V 80 S 12 S 14 S 16 S 18 S 21 S Elite S 35 S 50 S 60 S 70 S 80 T V 3 V 5 V 7 V 9 V 10 S 3 S 5 S 7 S 9 S 10

V 12 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    184  Tomass Brošs           1999 RRS-Baloži                   0:24:54          16,8  1000 
                                                                                                   
 2    318  Mārtiņš Andrejs Iļjenko
                                  2000 Rīgas Teikas vidusskola      0:27:24 +0:02:30 15,3  908     
 3    363  Ņikita Smirnovs        1999 RRS Rīga                     0:30:25 +0:05:31 13,8  818     
 4    181  Artūrs Orskis          1999 RRS/Vecmīlgrāvis             0:30:52 +0:05:58 13,6  806     
 5    285  Marks Škrigunovs       1999 RRS-Baloži                   0:32:42 +0:07:48 12,8  761     
 6    313  Artjoms Gončarjonoks   2000 RRS-Rīga                     0:39:42 +0:14:48 10,5  627     
 7    182  Aleksandrs Bļizņuks    1999 RRS-Baloži                   0:56:07 +0:31:13 7,48  443     

V 14 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    103  Kristiāns Silamednis   1998 NN                           0:58:22          14,3  1000 
                                                                                                   
 2    188  Jurijs Ļeontjevs       1997 RRS                          1:09:43 +0:11:21 12,0  837     

V 16 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    312  Reinis Mārtiņš Priedītis
                                  1995 NN sporta klubs              1:00:58          20,6  1000 
                                                                                                   
 2    141  Mārtiņš Blūms          1995                              1:03:08 +0:02:10 19,9  965     
 3    239  Roberts Birkants       1996 NN Sporta klubs/RRS          1:07:40 +0:06:42 18,6  900     
 4    203  Jānis Lapsiņš          1995 sport klubs-NN               0:48:54          25,7  0   DNF 

V 18 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    327  Artūrs Bērziņš         1994 Valmieras piens              1:00:24          20,8  1000 
                                                                                                   
 2    246  Patriks Pāvuls         1993 Individuāli                  1:04:21 +0:03:57 19,5  938     
 3    342  Emīls Ribaks           1994 Darba rezerves               1:04:27 +0:04:03 19,5  937     
 4    265  Kristaps Grunte        1993 Pats sevi                    1:16:18 +0:15:54 16,5  791     
 5    306  Kirils Čelebijs        1993 pats sevi                    1:23:48 +0:23:24 15,0  720     
 6    143  Haralds Lipsnis        1994 NN Sporta klubs              0:35:03          35,9  0   DNF 

V 21 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    155  Kaspars Kipurs         1982 Hotel Centra-Velobiķeri      1:14:43          22,4  1000 
                                                                                                   
 2    303  Kristaps Kipurs        1983 Hotel Centra-Velobiķeri      1:15:23 +0:00:40 22,2  991     
 3    305  Jānis Bērziņš          1986 Valmieras piens              1:18:14 +0:03:31 21,4  955     
 4    279  Egīls Vidžups          1981 ebike 4ever                  1:18:43 +0:04:00 21,3  949     
 5    329  Kaspars Holšteins      1978                              1:19:03 +0:04:20 21,2  945     
 6    234  Edgars Lukjanovičs     1980 Pixel Star                   1:20:44 +0:06:01 20,8  925     
 7    128  Vitālijs Seržans       1992 Portatīvo Datoru Serviss     1:23:13 +0:08:30 20,1  897     
 8    372  Renārs Seiksts         1980 AKC                          1:23:32 +0:08:49 20,1  894     
 9    105  Artūrs Priedītis       1989 veloclub cycling team        1:23:39 +0:08:56 20,0  893     
 10   307  Ģirts Levenšteins      1984 Jūrmalu                      1:24:30 +0:09:47 19,8  884     
 11   22   Julius Valickas        1984 Gandrs-Merida                1:26:09 +0:11:26 19,5  867     
 12   273  Andrejs Ivanišvili     1982 Toyota                       1:26:19 +0:11:36 19,4  865     
 13   231  Jānis Cīmurs           1989 Carnikava                    1:27:46 +0:13:03 19,1  851     
 14   374  Aleksejs Deņisovs      1987 Zaļais Bruģis                1:28:14 +0:13:31 19,0  846     
 15   113  Helmārs Rūmnieks       1981                              1:28:16 +0:13:33 19,0  846     
 16   258  Āris Godiņš            1979 Pats sevi                    1:30:56 +0:16:13 18,4  821     
 17   370  Artūrs Verza           1986                              1:31:07 +0:16:24 18,4  820     
 18   257  Aigars Meiers          1978                              1:31:12 +0:16:29 18,4  819     
 19   118  Artūrs Štāls           1985 Zaļais Bruģis                1:31:15 +0:16:32 18,4  818     
 20   216  Reinis Ronis           1985 Carnikava                    1:32:03 +0:17:20 18,2  811     
 21   270  Verners Rinkovičs      1981 Iecava                       1:34:15 +0:19:32 17,8  792     
 22   373  Edgars Dimitrijevs     1981 AKC                          1:34:48 +0:20:05 17,7  788     
 23   369  Andis Kursītis         1981 ebike 4ever                  1:34:55 +0:20:12 17,6  787     
 24   271  Kaspars Brazovskis     1977 Codes Malēji                 1:34:55 +0:20:12 17,6  787     
 25   122  Rihards Gulbis         1983 Baltezeru                    1:35:58 +0:21:15 17,5  778     
 26   289  Jānis Teivišs          1982                              1:36:43 +0:22:00 17,3  772     
 27   187  Gustavs Venters        1991 Vālodzes!                    1:38:11 +0:23:28 17,1  760     
 28   8    Kaspars Klūga          1986 GANDRS                       1:39:13 +0:24:30 16,9  753     
 29   237  Pēteris Birkants       1989 FMS                          1:40:29 +0:25:46 16,7  743     
 30   348  Peter Engelbrecht      1984                              1:42:08 +0:27:25 16,4  731     
 31   324  Ēriks Kalmanis         1977                              1:43:30 +0:28:47 16,2  721     
 32   244  Jānis Liepiņš          1977                              1:45:40 +0:30:57 15,8  707     
 33   138  Jānis Kupčs            1983 NEO                          1:46:28 +0:31:45 15,7  701     
 34   192  Lauris Ermansons       1978                              1:49:06 +0:34:23 15,3  684     
 35   311  Paulis Snipke          1979                              1:51:08 +0:36:25 15,1  672     
 36   200  Kaspars Šulcs          1977 RSK Kuldīga                  1:54:09 +0:39:26 14,7  654     
 37   365  Jānis Krastiņš         1986                              0:31:46          52,8  0   -3  
 38   109  Mārtiņš Rozenburgs     1984                              0:57:46          29,0  0   -2  
 39   345  Aivis Zetmanis         1979 Smiltene                     1:21:08          20,7  0   -1  

V Elite 35000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    20   Ernests Benhens-Bēkens 1990 Rietumu Banka                1:26:49          24,1  1000 
                                                                                                   
 2    25   Konstanīns Smotrovs    1985 ebike 4ever                  1:27:03 +0:00:14 24,1  997     
 3    14   Jānis Priževoits       1985 TREK-Philips                 1:30:26 +0:03:37 23,2  960     
 4    7    Reinis Avens           1978 Gandrs-Merida                1:33:50 +0:07:01 22,3  925     
 5    9    Toms Knostenbergs      1990 Trek Philips Sport2000       1:34:47 +0:07:58 22,1  915     
 6    15   Marius Sabaliauskas    1983 Gandrs-Merida                1:41:07 +0:14:18 20,7  858     
 7    185  Reinis Markss          1990 Ilzene-Smiltene              1:45:21 +0:18:32 19,9  824     

V 35 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    201  Ints Celmaraugs        1965 Gandrs-Merida                1:13:15          22,9  1000 
                                                                                                   
 2    340  Oskars Gailišs         1969 NN sporta klubs/RRS          1:14:24 +0:01:09 22,5  984     
 3    346  Sanya Lavišs           1974 Gandrs-Merida                1:14:50 +0:01:35 22,4  978     
 4    147  Ingus Bunkovskis       1976                              1:18:32 +0:05:17 21,3  932     
 5    316  Andrejs Iļjenko        1969 Smiltene                     1:22:44 +0:09:29 20,3  885     
 6    127  Armands Berķis         1966 Zaļš mežs                    1:23:12 +0:09:57 20,1  880     
 7    266  Agris Kalējs           1962 Velobiķeri.lv                1:23:23 +0:10:08 20,1  878     
 8    281  Raivis Bunkovskis      1976                              1:23:42 +0:10:27 20,0  875     
 9    323  Renārs Šarākovs        1975 ebike 4ever                  1:24:38 +0:11:23 19,8  865     
 10   242  Mārtiņš Lasmanis       1973                              1:26:06 +0:12:51 19,5  850     
 11   248  Rego Strazdiņš         1966 Skil                         1:27:42 +0:14:27 19,1  835     
 12   207  Normunds Boļšis        1969                              1:30:11 +0:16:56 18,6  812     
 13   334  Agris Vilde            1973                              1:30:29 +0:17:14 18,5  809     
 14   243  Viesturs Birkants      1962 FMS                          1:33:09 +0:19:54 18,0  786     
 15   256  Aleksandrs Kapralovs   1964 veloclub cycling team        1:35:00 +0:21:45 17,6  771     
 16   226  Kaspars Celms          1976 Celmi                        1:36:25 +0:23:10 17,4  759     
 17   178  Jānis Roznieks         1971 Gandrs-Merida                1:37:23 +0:24:08 17,2  752     
 18   230  Rodrigo Treijers       1976                              1:37:40 +0:24:25 17,2  750     
 19   315  Girts Eliass           1966 dod ruckaa                   1:38:03 +0:24:48 17,1  747     
 20   186  Māris Šlapins          1975                              1:40:02 +0:26:47 16,7  732     
 21   337  Juris Balodis          1975 NEO                          1:42:04 +0:28:49 16,4  717     
 22   212  Zintis Gailis          1969 Diva-dm.lv                   1:42:54 +0:29:39 16,3  711     
 23   314  Arnis Vecenāns         1963 Bieriņi                      1:43:18 +0:30:03 16,2  709     
 24   104  Andis Ansulis          1969 DHL MTB                      0:28:07          59,7  0   -3  
 25   328  Edmunds Spunde         1969 Rīga                         1:03:24          26,4  0   -2  

V 50 21000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    133  Viesturs Kazainis      1960 Ilzene                       0:57:46          21,8  1000 
                                                                                                   
 2    218  Leonīds Aļeksejevs     1958 FANS/MULTIPOWER              0:58:08 +0:00:22 21,6  993     
 3    371  Eduards Kupčs          1952 Beiteri                      1:05:40 +0:07:54 19,1  879     
 4    179  Aldis Cimdiņš          1960 Siltums                      1:34:58 +0:37:12 13,2  608     

V 60 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    232  Vismants Caune         1943                              0:47:14          17,7  1000 
                                                                                                   
 2    325  Valdis Andiņš          1948 Zebrenes pag.                0:51:18 +0:04:04 16,3  920     
 3    282  Andris Miķelsons       1943 Burusports                   0:57:35 +0:10:21 14,5  820     

V 70 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    205  Jānis Lilje            1934 Sigulda                      0:29:56          14,0  1000 
                                                                                                   
 2    357  Vidvuds Upmalis        1937 Jūrmala                      0:42:07 +0:12:11 9,97  710     

S 12 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    332  Adele Ilga Spigovska   2000 SS Arkādija                  0:40:29          10,3  1000 
                                                                                                   

S 14 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    183  Anžela Utināne         1997 RRS-Baloži                   0:23:23          17,9  1000 
                                                                                                   
 2    240  Rūta Brakovska         1997 Smiltene                     0:23:46 +0:00:23 17,6  983     
 3    259  Nelda Dinga            1997 Smilteni                     0:24:49 +0:01:26 16,9  942     
 4    195  Anna Tauča             1997 RRS-Rīga                     0:27:17 +0:03:54 15,3  857     
 5    213  Karlīna Ieva Gasiņa    1998 Salaspils/Zīriņi/RRS         0:27:55 +0:04:32 15,0  837     
 6    359  Viktorija Sipoviča     1998 RRS-Rīga                     0:30:11 +0:06:48 13,9  774     

S 18 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    368  Gita Vītola            1994 Iecava                       1:20:44          10,4  1000 
                                                                                                   

S 21 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    253  Laima Leitāne          1992 ebike 4ever                  0:47:13          17,7  1000 
                                                                                                   
 2    139  Ieva Kozlova           1983 Ventspils                    0:55:08 +0:07:55 15,2  856     
 3    194  Anita Antone           1992 Baldone                      0:56:12 +0:08:59 14,9  840     
 4    375  Daina Pastare          1986 VSK Noskrien                 0:58:52 +0:11:39 14,2  802     
 5    108  Linda Eislere          1984                              1:07:08 +0:19:55 12,5  703     
 6    252  Sanita Bitko           1983 plasma-power.lv              1:14:32 +0:27:19 11,2  633     

S Elite 28000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    292  Lelde Ardava           1985 Rietumu-Delfin               1:26:14          19,4  1000 
                                                                                                   
 2    50   Ingrīda Šmite          1971 Trek Philips Sport 2000      1:39:44 +0:13:30 16,8  864     
 3    10   Marina Barzilova       1980 Pixel Star                   1:43:16 +0:17:02 16,2  835     
 4    367  Lauma Čerņevska        1985 VSK Noskrien                 1:51:30 +0:25:16 15,0  773     
 5    12   Nataļja Peļepeca       1983 www.lidzsvars.lv             1:59:09 +0:32:55 14,0  723     

S 35 14000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    211  Iveta Gasiņa           1973 Salaspils/Zīriņi             0:51:32          16,3  1000 
                                                                                                   
 2    310  Vita Lanceniece        1963 Rīga                         0:53:48 +0:02:16 15,6  957     
 3    222  Ieva Meiere            1973 Ragi dūņās                   0:59:21 +0:07:49 14,1  868     

S 50 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    111  Lauma Žilko            1953                              0:32:36          12,8  1000 
                                                                                                   
 2    144  Māra Sprukule          1952 Liepupe                      0:40:33 +0:07:57 10,3  803     

T 7000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    125  Mārtiņš Ozols          1981 V-sports                     0:18:07          23,1  1000 
                                                                                                   
 2    106  Gatis Stērste          1989 5.ātrums                     0:21:20 +0:03:13 19,6  849     
 3    180  Ingus Cīruls           1980                              0:21:28 +0:03:21 19,5  843     
 4    322  Rihards Šneiders       1992 Silva                        0:22:03 +0:03:56 19,0  821     
 5    130  Mārtiņš Ķeņģis         1985 Brāziens                     0:23:15 +0:05:08 18,0  779     
 6    117  Mārtiņš Purvs          1987 www.manaslecas.lv            0:23:20 +0:05:13 18    776     
 7    309  Raivis Ansulis         1988                              0:23:21 +0:05:14 17,9  775     
 8    335  Andris Ludriks         1972                              0:23:42 +0:05:35 17,7  764     
 9    336  Georgijs Moisejevs     1984 sevi                         0:23:46 +0:05:39 17,6  762     
 10   134  Uldis Auznieks         1972 Smeldze                      0:24:39 +0:06:32 17,0  734     
 11   267  Ilmārs Birskis         1987 Trek metaleks                0:24:41 +0:06:34 17,0  733     
 12   208  Uldis Stupelis         1983 DHL MTB                      0:25:06 +0:06:59 16,7  721     
 13   115  Aivars Čapass          1969 Totāls Supers                0:25:36 +0:07:29 16,4  707     
 14   331  Edvards Bērzups        1987 Brāziens                     0:26:10 +0:08:03 16,0  692     
 15   189  Jurijs Ļeontjevs       1964 LVV Riepas                   0:26:30 +0:08:23 15,8  683     
 16   326  Normunds Priede        1971 Zaļais mežs                  0:28:33 +0:10:26 14,7  634     
 17   251  Aleksejs Bitko         1974 plasma-power.lv              0:29:07 +0:11:00 14,4  622     
 18   356  Agnese Meiersone       1988                              0:29:39 +0:11:32 14,1  611     
 19   220  Aija Svikle            1984 Totāls Supers                0:29:44 +0:11:37 14,1  609     
 20   321  Evija Freimane         1982 Silva                        0:30:22 +0:12:15 13,8  596     
 21   284  Ilze Liepkalne         1977 Baldones Lauvas              0:33:02 +0:14:55 12,7  548     
 22   339  Astrīda Ozoliņa        1983 sportistus                   0:35:25 +0:17:18 11,8  511     
 23   320  Madara Kirmuška        1989                              0:35:48 +0:17:41 11,7  506     
 24   308  Aleksandrs Jerašovs    1982 Pats sevi                    0:39:26 +0:21:19 10,6  459     
 25   389  Andra Vanaga           1969                              0:42:36 +0:24:29 9,85  425     
 26   777  Kristīne Krasovska     1979 LĪGAVA                       0:47:38 +0:29:31 8,81  380     
 27   778  Sabīne Liberte         1979 LĪGAVAS MĀSA                 0:47:39 +0:29:32 8,81  380     
 28   779  Samanta Grancovska     1979 LĪGAVAS MĀSA                 0:47:40 +0:29:33 8,81  380     
 29   780  Ilze Muceniece         1979 LĪGAVAS MĀSA                 0:47:43 +0:29:36 8,80  379     
 30   351  Gatis Kronbergs        1979 Kronbergi                    0:48:55 +0:30:48 8,58  370     
 31   349  Patrīcija Kronberga    2001 Kronbergi                    0:48:56 +0:30:49 8,58  370     
 32   352  Līga Kronberga         1979 Kronbergi                    0:48:59 +0:30:52 8,57  369     
 33   361  Janīna Vaivode         1972 Totāls Supers                0:50:56 +0:32:49 8,24  355     

V 3 50m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    162  Marts Poreiters        2008 Poreiterus                   0:00:20          9     1000 
                                                                                                   
 2    364  Hugo Kupčs             2008 NEO                          0:00:23 +0:00:03 7,82  869     
 3    173  Patriks Garisons       2009 Rāmavas naži                 0:00:26 +0:00:06 6,92  769     
 4    161  Adrians Poreiters      2008 Poreiterus                   0:00:26 +0:00:06 6,92  769     
 5    333  Bruno Kančs            2008                              0:00:28 +0:00:08 6,42  714     
 6    385  Elmārs Misevičs        2008                              0:00:29 +0:00:09 6,20  689     
 7    379  Ralfs Augstikalnis     2008                              0:00:32 +0:00:12 5,62  625     

V 5 115m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    294  Kristians Stalšāns     2006                              0:00:27          15,3  1000 
                                                                                                   
 2    171  Emīls Krampe           2007 LAK 4                        0:00:32 +0:00:05 12,9  843     
 3    132  Kristiāns Tirzītis     2006 Baldone                      0:00:34 +0:00:07 12,1  794     
 4    153  Reinis Žilko           2006                              0:00:36 +0:00:09 11,5  750     
 5    223  Kārlis Meiers          2006 Ragi Dūņās                   0:00:47 +0:00:20 8,80  574     
 6    390  Oskars Svarinskis      2007 Oskarus                      0:00:51 +0:00:24 8,11  529     
 7    378  Ernests Bolinskis      2006                              0:00:53 +0:00:26 7,81  509     
 8    165  Toms Vempers           2007                              0:00:57 +0:00:30 7,26  473     
 9    148  Toms Rūdolfs Jušēns    2007 Rīga                         0:01:02 +0:00:35 6,67  435     
 10   366  Emīls Ezeriņš          2007                              0:01:08 +0:00:41 6,08  397     

V 7 860m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    166  Toms Ustups            2004                              0:01:53          27,3  1000 
                                                                                                   
 2    298  Kristians Niks Grīviņš 2004 RUDZUTAKAS                   0:02:00 +0:00:07 25,8  941     
 3    152  Matīss Žilko           2004                              0:02:00 +0:00:07 25,8  941     
 4    110  Markuss Grimze         2004                              0:02:00 +0:00:07 25,8  941     
 5    264  Ralfs Vilčuks          2004                              0:02:02 +0:00:09 25,3  926     
 6    214  Roberts Krūms          2005 Krūmus                       0:02:04 +0:00:11 24,9  911     
 7    157  Krišjānis Justs Ratnieks
                                  2005                              0:02:05 +0:00:12 24,7  904     
 8    260  Reinis Junga           2004                              0:02:06 +0:00:13 24,5  896     
 9    394  Rūdolfs Braumens       2004                              0:02:08 +0:00:15 24,1  882     
 10   354  Markuss Fogels         2004                              0:02:09 +0:00:16 24    875     
 11   168  Kārlis Liepiņš         2005 AKMM                         0:02:12 +0:00:19 23,4  856     
 12   262  Āris Raitis Godiņš     2004 Ropaži                       0:02:17 +0:00:24 22,5  824     
 13   304  Roberts Dubakovs       2005 individuāli                  0:02:28 +0:00:35 20,9  763     
 14   297  Mārtiņš Jonelis        2005                              0:02:33 +0:00:40 20,2  738     
 15   386  Dāvis Zagorskis        2005                              0:02:38 +0:00:45 19,5  715     
 16   358  Artūrs Griķis          2004                              0:02:40 +0:00:47 19,3  706     
 17   382  Kārlis Pastars         2005 Gandrs                       0:02:45 +0:00:52 18,7  684     
 18   392  Ernests Gailītis       2005 E-komanda                    0:02:52 +0:00:59 18    656     
 19   254  Aleks Pavilons         2005 Baloži                       0:02:58 +0:01:05 17,3  634     
 20   395  Kārlis Kokins          2004                              0:02:59 +0:01:06 17,2  631     
 21   126  Emīls Ozols            2005                              0:03:05 +0:01:12 16,7  610     
 22   278  Ričards Haļčickis      2005                              0:03:13 +0:01:20 16,0  585     

V 9 1400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    170  Bruno Krampe           2003 LAK 4                        0:05:57          14,1  1000 
                                                                                                   
 2    159  Rinalds Celms          2002 Mārupe                       0:06:08 +0:00:11 13,6  970     
 3    261  Arvo Godiņš            2002 Ropaži                       0:07:18 +0:01:21 11,5  815     
 4    299  Renārs Vīksniņš        2002 Baložu vsk.                  0:07:19 +0:01:22 11,4  813     
 5    169  Rūdis Liepiņš          2002 AKMM                         0:07:26 +0:01:29 11,3  800     
 6    293  Ingemārs Stalšāns      2002                              0:07:55 +0:01:58 10,6  751     
 7    199  Emīls Šulcs            2002                              0:08:17 +0:02:20 10,1  718     
 8    355  Mārtiņš Sviķkalns      2003 Baloži                       0:08:56 +0:02:59 9,40  666     
 9    317  Jānis Niklāvs Iļjenko  2003 Rīgas Teikas vidusskola      0:09:50 +0:03:53 8,54  605     
 10   229  Kristers Adrians Ivsiņš
                                  2002                              0:10:14 +0:04:17 8,20  581     
 11   250  Klāvs Veseļuns         2002                              0:10:23 +0:04:26 8,08  573     

V 10 1750m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    217  Emīls Krūms            2001 Krūmus                       0:07:09          14,6  1000 
                                                                                                   
 2    350  Arsenijs Šuksts        2001 Rīga -RRS                    0:08:37 +0:01:28 12,1  829     
 3    112  Elvijs Zommers         2001 Privāti                      0:08:39 +0:01:30 12,1  826     
 4    249  Jēkabs Makstnieks      2001                              0:08:45 +0:01:36 12    817     
 5    296  Andris Kārlis Lange    2001 Baložus                      0:08:52 +0:01:43 11,8  806     
 6    347  Ņikita Gorbatjuks      2001                              0:13:16 +0:06:07 7,91  538     

S 3 50m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    154  Marta Žilko            2008                              0:00:28          6,42  1000 
                                                                                                   
 2    319  Tīna Freimane          2008 Silva                        0:01:17 +0:00:49 2,33  363     

S 5 115m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    381  Elīna Ustupa           2007                              0:00:46          9     1000 
                                                                                                   
 2    393  Estere Gailīte         2007 E-komanda                    0:01:08 +0:00:22 6,08  676     
 3    291  Marta Puriņa           2007 Inčukalns                    0:01:22 +0:00:36 5,04  560     
 4    343  Emīlija Slaide         2007 Baldones Lauvas              0:01:29 +0:00:43 4,65  516     

S 7 860m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    295  Betija Grimze          2004                              0:02:05          24,7  1000 
                                                                                                   
 2    383  Kitija Meldere         2004 Baložus                      0:02:18 +0:00:13 22,4  905     
 3    167  Anna Margarita Vempere 2004                              0:02:18 +0:00:13 22,4  905     
 4    384  Tīna-Estere Vilka      2004                              0:02:28 +0:00:23 20,9  844     
 5    380  Marta Plauka           2004                              0:02:29 +0:00:24 20,7  838     
 6    158  Ance Celma             2005 Mārupe                       0:02:30 +0:00:25 20,6  833     
 7    391  Elizabete Gailīte      2004 E-komanda                    0:02:37 +0:00:32 19,7  796     
 8    164  Ēlīna Vempere          2005                              0:02:43 +0:00:38 18,9  766     
 9    160  Ramona Poreitere       2005 Poreiterus                   0:02:48 +0:00:43 18,4  744     
 10   228  Ulrika Garisone        2005 Rāmavas naži                 0:02:51 +0:00:46 18,1  730     
 11   288  Laila Slaide           2005 Baldones Lauvas              0:02:55 +0:00:50 17,6  714     
 12   353  Māra Makstniece        2005                              0:04:06 +0:02:01 12,5  508     

S 9 1050m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    172  Samanta Krampe         2003 LAK 4                        0:04:23          14,3  1000 
                                                                                                   
 2    131  Elīna Kalve            2002 Kalves                       0:04:59 +0:00:36 12,6  879     
 3    202  Laura Matisone         2002 Baložus                      0:05:08 +0:00:45 12,2  853     
 4    377  Ance Laila Zeidaka     2002 Titurga                      0:05:50 +0:01:27 10,8  751     
 5    286  Monta Slaide           2003 Baldones Lauvas              0:05:51 +0:01:28 10,7  749     
 6    388  Alise Zagorska         2002                              0:06:23 +0:02:00 9,86  686     
 7    330  Paula Spila            2002                              0:06:48 +0:02:25 9,26  644     
 8    387  Alise Riekstiņa        2003                              0:07:24 +0:03:01 8,51  592     

S 10 1400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds         Gads  Pārstāv                      Laiks   -t       kmh  punkti
                                                                                               
 1    300  Laura Ribkinska        2001                              0:06:58          12,0  1000 
                                                                                                   

Atbalstītāji :

Mario - konditorejas izstrādājumi XS ENERGY BIKRAM Yoga DION Sportlab Baložu vidusskola Autoskola Bergi Svani Daugmales Jāņa bišu medus Teiko kokapstrāde

Rekomendējam :

Baložu velodrošība logo Baložu Bizons logo Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs