2.kārtas rezultāti pa grupām

V 12 V 14 V 16 V 18 V 21 V Elite V 35 V 50
V 60 V 70 V 80 S 12 S 14 S 16 S 18 S 21 S Elite S 35 S 50 S 60 S 70 S 80 T V 3 V 5 V 7 V 9 V 10 S 3 S 5 S 7 S 9 S 10

V 12 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    297  Valdis Nikoņenoks      Salaspils/Zīriņi         0:19:40                  18    1000     
 2    153  Dāvis Perševics        RRS                      0:19:47        +0:00:07  17,8  994      
 3    316  Gints Pipars            ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           0:21:44        +0:02:04  16,2  904      
 4    162  Roberts Birkants                                0:23:32        +0:03:52  15,0  835      
 5    429  Tomass Kārlis Iļjenko  Rīga                     0:24:43        +0:05:03  14,3  795      
 6    419  Linards Graumanis      Pedāļi gaisā             0:24:50        +0:05:10  14,2  791      
 7    630  Didzis Malderis        Salaspils Zīriņi         0:25:30        +0:05:50  13,8  771      
 8    433  Dāniels Briedis        Baltika                  0:28:07        +0:08:27  12,5  699      
 9    444  Raimonds Bērziņš       Rīgas riteņbraukšanas sk.0:57:54        +0:38:14  6,11  339      

V 14 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    218  Pēteris Janevics       NN Sporta Klubs          0:33:04                  21,4  1000     
 2    410  Arnis Pētersons        Cēsis                    0:34:37        +0:01:33  20,4  955      
 3    187  Andrejs Podāns         BJC Daugmale             0:36:11        +0:03:07  19,5  913      
 4    126  Roberts Ramanis        BJC Daugmale             0:37:34        +0:04:30  18,8  880      
 5    197  Reinis Mārtiņš Priedītis
                                  NN sporta klubs          0:37:51        +0:04:47  18,7  873      
 6    251  Rolands Zarītis        Alūksne                  0:39:04        +0:06:00  18,1  846      
 7    318  Normunds Pipars         ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           0:40:18        +0:07:14  17,5  820      
 8    413  Toms Bremšmits         BJC Daugmale             0:52:54        +0:19:50  13,3  625      
 9    627  Māris Kaucis           RAS                      0:56:15        +0:23:11  12,5  587      
 10   130  Martins Siņickis       BJC Daugmale             0:24:50                  28,5  0    DNF 

V 16 17700m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    435  Arvis Meldrājs         NN Sporta klubs          0:49:00                  21,6  1000     
 2    477  Patriks Pāvuls         NN Sporta klubs          0:51:41        +0:02:41  20,5  948      
 3    136  Mārtiņš Jirgensons     BJC Daugmale             0:53:22        +0:04:22  19,9  918      
 4    423  Mārcis Sīmanis         CBM Smiltene             0:53:47        +0:04:47  19,7  911      
 5    177  Artūrs Pētersons       Talsi                    0:55:59        +0:06:59  18,9  875      
 6    140  Uldis Reiters          BJC Daugmale             0:56:00        +0:07:00  18,9  874      
 7    440  Gatis  Caune           NN Sporta klubs          0:56:04        +0:07:04  18,9  873      
 8    430  Gints Vilisters        CBM Smiltene             0:59:05        +0:10:05  17,9  829      
 9    200  Pauls Zīle             BJC Daugmale             0:59:51        +0:10:51  17,7  818      
 10   167  Emīls Keišs            BJC Daugmale             1:03:14        +0:14:14  16,7  774      
 11   412  Dāvis Tomiņš           Pedāļi gaisā             0:49:56                  21,2  0    DNF 

V 18 17700m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    174  Toms Knostenbergs      TREK-PHILIPS-METALEKS    0:45:53                  23,1  1000     
 2    379  Ivo Sirmais            NN Sporta klubs          0:49:15        +0:03:22  21,5  931      
 3    629  Reinis Markss          TREK-PHILIPS-METALEKS    0:49:28        +0:03:35  21,4  927      
 4    249  Mārcis Brakovskis      CBM Smiltene             0:49:44        +0:03:51  21,3  922      
 5    110  Kārlis Strods          K.R.T.                   0:49:51        +0:03:58  21,3  920      
 6    132  Jānis Keišs            BJC Daugmale             0:51:34        +0:05:41  20,5  889      
 7    158  Reinis Ozoliņš         Valmiera Ripo autocentrs 0:56:35        +0:10:42  18,7  810      
 8    106  Edgars Bistrovs        K.R.T.                   0:57:56        +0:12:03  18,3  792      
 9    102  Mārtiņš Grazde         K.R.T.                   0:58:10        +0:12:17  18,2  788      
 10   406  Valts Tomiņš           Pedāļi gaisā             1:24:26        +0:38:33  12,5  543      

V 21 23600m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    436  Dmitrijs Sorokins      Fans Cube Team           0:58:53                  24,0  1000     
 2    310  Lauris Purniņš         TREK-PHILIPS-METALEKS    1:00:45        +0:01:52  23,3  969      
 3    157  Andris Ponomarenko     Fans Cube Teem           1:02:25        +0:03:32  22,6  943      
 4    229  Sanya Lavišs           Winsports-KTM            1:02:43        +0:03:50  22,5  938      
 5    108  Krišjānis Jansons Ratiniks
                                  Hawaii Express           1:04:28        +0:05:35  21,9  913      
 6    254  Mārtiņš Ozols          Bergamont                1:04:56        +0:06:03  21,8  906      
 7    194  Fjodors Jališevs       Fjodor Team              1:05:04        +0:06:11  21,7  904      
 8    483  Kārlis Vītols          Zaļais Bruģis            1:05:55        +0:07:02  21,4  893      
 9    204  Kaspars Holšteins      Tinis SK                 1:07:20        +0:08:27  21,0  874      
 10   633  Roberts Andrejevs      Mālpils                  1:07:33        +0:08:40  20,9  871      
 11   169  Didzis Slaidiņš                                 1:08:21        +0:09:28  20,7  861      
 12   449  Viesturs Spigovskis    NN-SPORTA KLUBS          1:08:21        +0:09:28  20,7  861      
 13   293  Uldis Sedliņš          LBteam.lv                1:09:03        +0:10:10  20,5  852      
 14   250  Aleksis Denisovs       Winsports KTM            1:09:05        +0:10:12  20,4  852      
 15   178  Juris Visockis         Tukums                   1:09:29        +0:10:36  20,3  847      
 16   289  Gatis Stērste          V Sports                 1:09:52        +0:10:59  20,2  842      
 17   119  Mārcis Jonass          HPmotors                 1:10:05        +0:11:12  20,2  840      
 18   288  Reinis Ruska           BESIS TEAM               1:11:38        +0:12:45  19,7  822      
 19   351  Gatis Detlavs          Smukums                  1:12:11        +0:13:18  19,6  815      
 20   479  Ingus Grīntāls         BIG TEAM                 1:12:32        +0:13:39  19,5  811      
 21   285  Andis Kursītis         KRIPI                    1:12:54        +0:14:01  19,4  807      
 22   330  Artūrs Štāls           Zaļais Bruģis            1:13:18        +0:14:25  19,3  803      
 23   420  Edgars Jēgers          JDJ                      1:13:59        +0:15:06  19,1  795      
 24   437  Mārtiņš Pūpols         Bosch                    1:15:17        +0:16:24  18,8  782      
 25   407  Andris Matigins                                 1:15:21        +0:16:28  18,7  781      
 26   266  Atis Blūms                                      1:15:24        +0:16:31  18,7  780      
 27   139  Raimonds Sergejevs     RS team                  1:15:29        +0:16:36  18,7  780      
 28   362  Intars Veismanis       Smiltene                 1:15:37        +0:16:44  18,7  778      
 29   291  Jānis Štāls                                     1:15:43        +0:16:50  18,7  777      
 30   203  Helmārs Rūmnieks                                1:15:44        +0:16:51  18,6  777      
 31   160  Mārtiņš Stoļaronoks    2 KOKI UN CITI ZVĒRI     1:17:45        +0:18:52  18,2  757      
 32   425  Atis Baltruks                                   1:18:36        +0:19:43  18,0  749      
 33   240  Roberts Beriņš         Valmiera                 1:18:40        +0:19:47  18    748      
 34   405  Oskars Mežals                                   1:18:47        +0:19:54  17,9  747      
 35   441  Gatis Valdonis         Fuji                     1:19:34        +0:20:41  17,7  740      
 36   386  Ainārs Balodis                                  1:20:09        +0:21:16  17,6  734      
 37   346  Jānis Ziediņš          LBteam.lv                1:20:28        +0:21:35  17,5  731      
 38   163  Jānis Koidu            Jelgava                  1:21:18        +0:22:25  17,4  724      
 39   196  Sarmis Paškevics       Codes Malēji             1:21:36        +0:22:43  17,3  721      
 40   370  Kārlis Plakans                                  1:23:42        +0:24:49  16,9  703      
 41   411  Mārtiņš Barons         JDJ                      1:25:26        +0:26:33  16,5  689      
 42   188  Sandris Spundiņš       Codes Malēji             1:29:15        +0:30:22  15,8  659      
 43   438  Haralds Pudāns                                  1:29:28        +0:30:35  15,8  658      
 44   317  Jānis Pipars            ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           1:30:36        +0:31:43  15,6  649      
 45   156  Andris Skuja                                    1:31:28        +0:32:35  15,4  643      
 46   447  Gints Ikaunieks                                 1:34:06        +0:35:13  15,0  625      
 47   439  Ģirts Liepa                                     1:34:20        +0:35:27  15,0  624      
 48   333  Sandijs Madrēvičs      citylounge team          1:34:29        +0:35:36  14,9  623      
 49   455  Imants Mūrnieks        Skulte rullē             1:49:04        +0:50:11  12,9  539      
 50   424  Guntars Nemiro                                  1:54:23        +0:55:30  12,3  514      
 51   448  Ivars Saule                                     2:04:18        +1:05:25  11,3  473      
 52   470  Mārtiņš Ceske                                   2:04:29        +1:05:36  11,3  473      
 53   422  Gints Veidemanis       SEB banka                0:26:48                  52,8  0    DNF 
 54   224  Jānis Dzenis           SanistalS                0:29:22                  48,2  0    DNF 
 55   426  Renārs Ronis           RACE4FUN                 0:31:04                  45,5  0    DNF 
 56   183  Edmunds Pabērzis       Mundis                   0:50:42                  27,9  0    DNF 

V Elite 35400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    29   Dzintars Ozoliņš       NN Sporta klubs          1:25:59                  24,7  1000     
 2    28   Reinis Andrijanovs     NN Sporta klubs          1:26:00        +0:00:01  24,6  999      
 3    37   Didzis Prauliņš        NN Sporta klubs          1:28:13        +0:02:14  24,0  974      
 4    32   Ervīns Smoļins         NN Sporta klubs          1:29:39        +0:03:40  23,6  959      
 5    11   Gints Jakovels         Trek Philips Metaleks    1:29:43        +0:03:44  23,6  958      
 6    33   Normunds Zviedris      zzk                      1:29:44        +0:03:45  23,6  958      
 7    1    Mārtiņš Biezais        Seb Priekuļi             1:35:35        +0:09:36  22,2  899      
 8    23   Konstantīns Smotrovs   Winsports KTM            1:36:16        +0:10:17  22,0  893      
 9    25   Kaspars Kipurs                                  1:37:05        +0:11:06  21,8  885      
 10   16   Jānis Rubiks           Valmiera - Ripo autocentrs
                                                           1:37:52        +0:11:53  21,7  878      
 11   36   Normunds Beika         ZZK/Extreem              1:38:20        +0:12:21  21,6  874      
 12   22   Romāns Evarts          Bergamont                1:40:14        +0:14:15  21,1  857      
 13   38   Jānis Kaupe            Winsports KTM            1:41:06        +0:15:07  21,0  850      
 14   9    Volodyun Gushin        Winsports KTM            1:41:18        +0:15:19  20,9  848      
 15   24   Andris Kruminliepa     Hotel Centra - velobikeri.lv
                                                           1:42:13        +0:16:14  20,7  841      
 16   8    Viktors Nerugals       Omadus                   1:42:53        +0:16:54  20,6  835      
 17   4    Reinis Avens           Winsports KTM            1:47:29        +0:21:30  19,7  799      
 18   27   Roberts Kipurs                                  1:47:42        +0:21:43  19,7  798      
 19   26   Kristaps  Kipurs                                1:48:52        +0:22:53  19,5  789      
 20   14   Uģis Inka              Tinis SK                 1:53:07        +0:27:08  18,7  760      
 21   30   Aleksandrs Klukins     ZZK                      1:12:15                  29,3  0    DNF 

V 35 23600m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    246  Ints Celmaraugs        Winsports KTM            0:59:24                  23,8  1000     
 2    237  Sergejs Kulago         zzk                      1:01:24        +0:02:00  23,0  967      
 3    232  Aivars Skutelis        ZZK                      1:02:21        +0:02:57  22,7  952      
 4    154  Oskars Gailišs         NN sporta kubs           1:02:31        +0:03:07  22,6  950      
 5    334  Normunds Šuksts                                 1:02:41        +0:03:17  22,5  947      
 6    480  Aigars Krasts          Rīga                     1:04:32        +0:05:08  21,9  920      
 7    176  Guntars Baranovskis    CBM/Smiltene             1:04:33        +0:05:09  21,9  920      
 8    109  Jānis Roskošs          CBM/Smiltene             1:05:28        +0:06:04  21,6  907      
 9    260  Igors Ivanovs          VOKE III-Riga            1:05:33        +0:06:09  21,6  906      
 10   147  Kārlis Smilktens       NN Sporta Klubs          1:05:46        +0:06:22  21,5  903      
 11   460  Raimonds Brokāns       NN Sporta klubs          1:05:59        +0:06:35  21,4  900      
 12   475  Toms Pikšēns           Rīgas Triatlona klubs    1:06:06        +0:06:42  21,4  898      
 13   336  Andrejs Iļjenko        Rīga                     1:06:08        +0:06:44  21,4  898      
 14   274  Viesturs Kazainis      Trek-Philips             1:07:37        +0:08:13  20,9  878      
 15   307  Agris Kalējs           Hotel Centra- Velobiķeri.lv
                                                           1:08:51        +0:09:27  20,5  862      
 16   214  Māris Fūrmanis         Winsports - KTM          1:10:11        +0:10:47  20,1  846      
 17   631  Aigars Zvingulis       Kuldīga                  1:10:18        +0:10:54  20,1  844      
 18   446  Aigars Eriņš                                    1:10:45        +0:11:21  20,0  839      
 19   123  Romualds Ignatjevs     Latvijas Velo Vienība    1:11:17        +0:11:53  19,8  833      
 20   243  Aleksandr Aleksandrov  ALEX-TEAM                1:11:33        +0:12:09  19,7  830      
 21   366  Jānis Brakovskis       CBM Smiltene             1:11:50        +0:12:26  19,7  826      
 22   408  Pēteris Plūme          LVV                      1:11:54        +0:12:30  19,6  826      
 23   244  Edmunds Spigovskis     LVV                      1:12:40        +0:13:16  19,4  817      
 24   305  Juris Prižavoits       ILZENE                   1:12:54        +0:13:30  19,4  814      
 25   171  Aldis Slaidiņš         Norde                    1:13:07        +0:13:43  19,3  812      
 26   431  Aleksandrs Každaļevičs ZZK                      1:13:43        +0:14:19  19,2  805      
 27   175  Ainārs Leinarts        Talsi                    1:14:59        +0:15:35  18,8  792      
 28   300  Dainis Garantiņš                                1:15:33        +0:16:09  18,7  786      
 29   457  Raimonds Kleinbergs    TREK-PHILIPS-METALEKS    1:15:38        +0:16:14  18,7  785      
 30   170  Sandris Gercāns                                 1:16:54        +0:17:30  18,4  772      
 31   219  Armands Berķis         Zaļš mežs                1:17:01        +0:17:37  18,3  771      
 32   303  Valdis Gutbergs                                 1:17:15        +0:17:51  18,3  768      
 33   228  Nils Kazaks            Es no Lāča nebaidos      1:17:23        +0:17:59  18,2  767      
 34   145  Pēteris Jurgelāns      SanistalS                1:17:33        +0:18:09  18,2  765      
 35   341  Didzis Žīgurs          Ilzene                   1:18:11        +0:18:47  18,1  759      
 36   299  Uldis Vilisters        CBM Smiltene             1:18:28        +0:19:04  18,0  757      
 37   415  Jānis Lorencs          Codes  Malēji            1:19:49        +0:20:25  17,7  744      
 38   261  Nauris Kalniņš         Mārupe                   1:20:30        +0:21:06  17,5  737      
 39   209  Andris Fūrmanis        Winsports KTM            1:21:08        +0:21:44  17,4  732      
 40   105  Ojārs Zeimalis                                  1:21:45        +0:22:21  17,3  726      
 41   208  Aleksandrs Kapralovs                            1:23:17        +0:23:53  17,0  713      
 42   382  Jānis Briedis          LU EVF                   1:23:30        +0:24:06  16,9  711      
 43   371  Andis Plakans                                   1:24:07        +0:24:43  16,8  706      
 44   357  Aldis Cimdiņš          Maiselfs                 1:44:31        +0:45:07  13,5  568      
 45   404  Aldis Janevics         Ikšķile                  1:53:11        +0:53:47  12,5  524      
 46   622  Dagnis Siliņš                                   0:28:31                  49,6  0    DNF 

V 50 17700m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    230  Leonids Aļeksejevs     Fans Cube Team           0:48:48                  21,7  1000     
 2    443  Jānis Kleinbergs       ZZK                      0:50:17        +0:01:29  21,1  970      
 3    306  Eduards Kupča          Winsports KTM            0:52:08        +0:03:20  20,3  936      
 4    131  Guntis Viļums          CBM/Smiltene             0:53:07        +0:04:19  19,9  918      
 5    434  Gunārs Rozenbergs      Veloserviss Alūksne      0:53:57        +0:05:09  19,6  904      
 6    296  Andris Pivars          Ogre                     0:54:11        +0:05:23  19,6  900      
 7    220  Sergejs Pomorņevskis   LVV                      0:54:50        +0:06:02  19,3  889      
 8    133  Jānis Splīte                                    0:58:34        +0:09:46  18,1  833      
 9    134  Voldemārs Surgunts                              0:58:48        +0:10:00  18,0  829      
 10   380  Andis Upītis-Upenieks  DOSAAF                   1:12:16        +0:23:28  14,6  675      

V 60 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    148  Vismants Caune         Salaspils/Zīriņi         0:37:47                  18,7  1000     
 2    222  Kristaps Celms         Focus                    0:42:06        +0:04:19  16,8  897      
 3    384  Andis Sirmais          VAS ,,LGS,,              1:03:59        +0:26:12  11,0  590      

V 70 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    122  Jānis Liljē            Sigulda                  0:24:13                  14,6  1000     
 2    186  Zigurds Krasts         Rīga - LIC               0:27:21        +0:03:08  12,9  885      
 3    225  Vidvuds Upmalis        Jūrmala                  0:28:01        +0:03:48  12,6  864      

V 80 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    277  Pēteris Voskāns        Baloži                   0:29:51                  11,8  1000     

S 12 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    211  Linda Fūrmane          Winsports KTM            0:23:17                  15,2  1000     
 2    402  Vineta Pētersone       Cēsis                    0:24:09        +0:00:52  14,6  964      
 3    399  Rūta Brakovska         CBM Smiltene             0:24:31        +0:01:14  14,4  949      
 4    418  Beāte Banga            Baldone                  0:28:35        +0:05:18  12,3  814      
 5    442  Lauma Aleksejeva                                0:39:59        +0:16:42  8,85  582      
 6    472  Sabine Lemberte                                 0:40:55        +0:17:38  8,65  569      

S 14 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    216  Ance Janevica          Ikšķile                  0:25:45                  13,7  1000     

S 16 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    428  Laima Leitāne          Tandēms/Dobele           0:20:22                  17,3  1000     
 2    212  Madara Fūrmane         Winsports - KTM          0:21:54        +0:01:32  16,1  929      
 3    308  Anita Antone           Baldones vsk.            0:23:56        +0:03:34  14,7  850      
 4    416  Kitija Kauliņa         Pedāļi gaisā             0:30:41        +0:10:19  11,5  663      

S 18 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    272  Santa Kazaine          Ilzene                   0:21:52                  16,1  1000     
 2    193  Ieva Vētra                                      0:26:31        +0:04:39  13,3  824      

S 21 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    445  Aija Ambrasa                                    0:43:31                  16,2  1000     
 2    335  Diāna Korņējeva        Pēdu nav                 0:44:32        +0:01:01  15,8  977      
 3    101  Elīna Banga            Baldone                  0:44:35        +0:01:04  15,8  976      
 4    205  Līva Šteinberga        Ikšķile                  0:45:48        +0:02:17  15,4  950      
 5    281  Ilze Martinsone                                 0:46:28        +0:02:57  15,2  936      
 6    315  Inga Pipare             ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           0:47:46        +0:04:15  14,8  911      
 7    478  Ulrika Rupā            Skulte rullē             0:59:40        +0:16:09  11,8  729      
 8    454  Anna Mūrniece          Skulte rullē             0:59:44        +0:16:13  11,8  728      

S Elite 23600m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    35   Ivanda Eiduka          Rietumu Banka Rīga       1:06:42                  21,2  1000     
 2    34   Lelde Tipāne           TREK-PHILIPS-METALEKS    1:13:18        +0:06:36  19,3  909      
 3    13   Anita Bērsone          Fuji Schwalbe            1:13:19        +0:06:37  19,3  909      
 4    21   Māra Leitāne           Tandēms                  1:15:19        +0:08:37  18,8  885      
 5    245  Jeļena Dovgaļuka       Active life fitnesa klubs1:18:57        +0:12:15  17,9  844      
 6    31   Anda Savļenko          NN Sporta klubs          0:22:54                  61,8  0    DNF 

S 35 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    210  Dace Fūrmane           Winsports - KTM          0:37:26                  18,9  1000     
 2    226  Ingrīda Šmite          Es no Lāča nebaidos      0:38:17        +0:00:51  18,4  977      
 3    403  Daiga Dārzniece        Winsports KTM            0:43:11        +0:05:45  16,3  866      
 4    417  Vita Lanceniece        Krastmaļi                0:46:07        +0:08:41  15,3  811      
 5    628  Daiga Holma            Rīga                     0:46:17        +0:08:51  15,2  808      
 6    282  Ārija Prūse            Velokurjers              0:49:57        +0:12:31  14,1  749      
 7    322  Žanna Škuļova                                   0:50:25        +0:12:59  14,0  742      
 8    414  Solvita Kauliņa        Pedāļi gaisā             0:57:48        +0:20:22  12,2  647      

S 50 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    121  Lauma Žilko            Baloži                   0:24:29                  14,4  1000     
 2    287  Monika Brālis                                   0:27:18        +0:02:49  12,9  896      

S 60 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    120  Ināra Lepse            Latvello                 0:35:55                  9,85  1000     

T 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    459  Oļegs Jansons          Zaļais Bruģis            0:18:47                  18,8  1000     
 2    458  Ilmārs Zāģis           Zaļais Bruģis            0:18:54        +0:00:07  18,7  993      
 3    467  Māris Perševics                                 0:19:34        +0:00:47  18,0  959      
 4    490  Ulvis Pāvuls           Ķekava                   0:20:15        +0:01:28  17,4  927      
 5    451  Mārtiņš Kalniņš        Zaļais Bruģis            0:20:42        +0:01:55  17,1  907      
 6    497  Igors Račkovs          Motors R                 0:20:44        +0:01:57  17,0  905      
 7    491  Mārtiņš Krauze                                  0:21:16        +0:02:29  16,6  883      
 8    489  Aivars Kauliņš         Pedāļi gaisā             0:21:45        +0:02:58  16,2  863      
 9    496  Artūrs Pivors          Ogre                     0:22:44        +0:03:57  15,5  826      
 10   464  Ingus Rūķis                                     0:23:20        +0:04:33  15,1  805      
 11   499  Andris Vilcāns         Baložus                  0:23:21        +0:04:34  15,1  804      
 12   498  Māris Pivors           Ogre                     0:23:54        +0:05:07  14,8  785      
 13   484  Justīne Brūvere        Frukawa                  0:23:59        +0:05:12  14,7  783      
 14   492  Agnese Brokāne                                  0:24:17        +0:05:30  14,5  773      
 15   463  Dace Perševica                                  0:24:52        +0:06:05  14,2  755      
 16   486  Raimonds Auzāns        DF MONDS                 0:25:02        +0:06:15  14,1  750      
 17   452  Aleksandrs Deņisovs                             0:25:15        +0:06:28  14,0  743      
 18   493  Arnis Tomiņš           Pedāļi gaisā             0:25:44        +0:06:57  13,7  729      
 19   466  Luīze Zaksa                                     0:25:48        +0:07:01  13,7  728      
 20   474  Agnese Stunda                                   0:25:54        +0:07:07  13,6  725      
 21   494  Armandas Aukstikalnis  Amigo                    0:27:23        +0:08:36  12,9  685      
 22   352  Jana Jansone           Mamuti                   0:27:35        +0:08:48  12,8  680      
 23   456  Ivars Zariņš                                    0:28:36        +0:09:49  12,3  656      
 24   487  Līva Auna              Zaļais Bruģis            0:29:43        +0:10:56  11,9  632      
 25   500  Vladimirs Davidovs     Vista Ultimate           0:30:31        +0:11:44  11,6  615      
 26   364  Mārtiņš Kazainis                                0:33:13        +0:14:26  10,6  565      
 27   365  Juris Novožilovs       Apšuriņķi                0:33:16        +0:14:29  10,6  564      
 28   485  Līga Oinase                                     0:35:04        +0:16:17  10,0  535      
 29   495  Māra Vimba                                      0:40:24        +0:21:37  8,76  464      

V 3 60m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    358  Ričards Haļčickis                               0:00:38                  5,68  1000     
 2    632  Tomass Veismanis       Smiltene                 0:00:39        +0:00:01  5,53  974      
 3    388  Gusts Baltaisbrencis   TREK BĒRNU KOMANDA       0:00:39        +0:00:01  5,53  974      
 4    401  Roberts Dubaks                                  0:00:40        +0:00:02  5,4   950      
 5    279  Mareks Vološčuks       Baložu bērnudārzu        0:00:40        +0:00:02  5,4   950      
 6    392  Rihards Bunkovskis     TREK BĒRNU KOMANDA       0:00:42        +0:00:04  5,14  904      
 7    275  Aleks Pavilons                                  0:00:51        +0:00:13  4,23  745      

V 5 130m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    640  Kristers Babris        Rīga                     0:00:51                  9,17  1000     
 2    638  Renārs Laicāns         Sevi                     0:00:52        +0:00:01  9     980      
 3    390  Mārtiņš Sviķkalns      Sviķkalns                0:00:53        +0:00:02  8,83  962      
 4    378  Matīss Žilko           Baložus                  0:01:00        +0:00:09  7,8   850      
 5    353  Miķelis Briedis        Rīga                     0:01:06        +0:00:15  7,09  772      
 6    337  Jānis Niklāvs Iļjenko  Rīga                     0:01:08        +0:00:17  6,88  750      
 7    642  Kristofers Zariņš      Rīga                     0:01:41        +0:00:50  4,63  504      
 8    400  Rihards Kauliņš        Pedāļi gaisā             0:02:13        +0:01:22  3,51  383      

V 7 880m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    235  Ernests Gorns                                   0:03:11                  16,5  1000     
 2    396  Eduards Graumanis                               0:03:20        +0:00:09  15,8  955      
 3    389  Rinalds Celms          Rīga                     0:03:42        +0:00:31  14,2  860      
 4    387  Gustavs Aleksandrs Klucis
                                  BergDorf Company         0:03:48        +0:00:37  13,8  837      
 5    328  Jānis Šteinbergs       Salaspils/Zīriņi         0:04:12        +0:01:01  12,5  757      
 6    1400 Eduards Žilko          Pac sevi                 0:04:26        +0:01:15  11,9  718      
 7    473  Makars Lavišs                                   0:04:53        +0:01:42  10,8  651      
 8    634  Mārtiņš Zālītis                                 0:05:04        +0:01:53  10,4  628      

V 9 1400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    342  Kristaps Pūrvietis     Imantu                   0:06:28                  12,9  1000     
 2    213  Tomass Jānis Brošs     Baloži                   0:06:51        +0:00:23  12,2  944      
 3    645  Kaspars Kovgers        Rīga                     0:07:10        +0:00:42  11,7  902      
 4    115  Kārlis Dmitrijevs      Latvijas Velo Vienība    0:07:14        +0:00:46  11,6  894      
 5    283  Mārtiņš Andrejs IļjenkoRīga                     0:07:50        +0:01:22  10,7  825      
 6    394  Reinis Krūmiņš         Ķekava                   0:08:11        +0:01:43  10,2  790      
 7    644  Niks Melnis                                     0:08:25        +0:01:57  9,98  768      
 8    476  Luka Kleinbergs        TREK BĒRNU KOMANDA       0:09:04        +0:02:36  9,26  713      
 9    471  Daniils Lavišs                                  0:09:24        +0:02:56  8,93  687      
 10   643  Daniels Rogulis        Baloži                   0:09:57        +0:03:29  8,44  649      
 11   345  Niklāvs Raitis Prūsis  Velokurjers              0:11:06        +0:04:38  7,56  582      

V 10 1750m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    107  Kristians Silamednis                            0:08:25                  12,4  1000     

S 3 60m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    391  Ance Celma             Rīga                     0:00:33                  6,54  1000     

S 5 130m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    639  Laura Jākobsone        Baloži                   0:00:54                  8,66  1000     
 2    398  Justīne Paula Zīle                              0:01:00        +0:00:06  7,8   900      
 3    635  Roderta Līna                                    0:01:02        +0:00:08  7,54  870      
 4    393  Kitija Meldere         Baloži                   0:01:06        +0:00:12  7,09  818      
 5    348  Terēze Priedola        Jūrmala                  0:01:07        +0:00:13  6,98  805      
 6    623  Amanda Kundziņa        Calypso                  0:01:08        +0:00:14  6,88  794      

S 7 880m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    482  Emīlija Eiduka         Rietumu Banka Rīga       0:03:59                  13,2  1000     
 2    453  Helēna Mūrniece        Skulte rullē             0:04:13        +0:00:14  12,5  944      
 3    356  Ance Zeidaka           Titurga                  0:04:34        +0:00:35  11,5  872      
 4    227  Elīna Kalve            Kalves                   0:04:50        +0:00:51  10,9  824      
 5    641  Laura Ribkinska        Baloži                   0:08:57        +0:04:58  5,89  445      

S 9 1050m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    268  Alise Kazaine          Ilzene                   0:04:45                  13,2  1000     
 2    359  Viktorija Loiko        Jaunciems                0:05:04        +0:00:19  12,4  937      
 3    374  Karlīna Dārta Zīle                              0:05:32        +0:00:47  11,3  858      
 4    432  Berta Beļicka          Jūrmala                  0:05:56        +0:01:11  10,6  800      
 5    354  Alise Zeidaka          Titurga                  0:06:23        +0:01:38  9,86  744      
 6    383  Katrīne Elizabete KluceBergDorf Company         0:06:43        +0:01:58  9,37  707      
 7    636  Digna Maldere          Salaspils Zīriņi         0:06:59        +0:02:14  9,02  680      
 8    626  Anna Ruķere                                     0:07:12        +0:02:27  8,75  659      
 9    427  Monta Ozola                                     0:08:20        +0:03:35  7,56  570      

S 10 1400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    144  Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:07:15                  11,5  1000     
 2    202  Ieva Buholte                                    0:08:20        +0:01:05  10,0  870      

Atbalstītāji :

Mario - konditorejas izstrādājumi XS ENERGY BIKRAM Yoga DION Sportlab Baložu vidusskola Autoskola Bergi Svani Daugmales Jāņa bišu medus Teiko kokapstrāde

Rekomendējam :

Baložu velodrošība logo Baložu Bizons logo Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs