1.kārtas rezultāti pa grupām

V 12 V 14 V 16 V 18 V 21 V Elite V 35 V 50 V 60 V 70 V 80
S 12 S 14 S 16 S 18 S 21 S Elite S 35 S 50 S 60 S 70 S 80
T V 3 V 5 V 7 V 9 V 10 S 3 S 5 S 7 S 9 S 10

V 12 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    297  Valdis Nikoņenoks      Salaspils/Zīriņi         0:21:15                  16,6  1000     
 2    153  Dāvis Perševics        RRS                      0:21:23        +0:00:08  16,5  993      
 3    151  Ričards Miezītis       BJC Daugmale             0:23:27        +0:02:12  15,0  906      
 4    316  Gints Pipars            ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           0:23:52        +0:02:37  14,8  890      
 5    162  Roberts Birkants                                0:24:37        +0:03:22  14,3  863      

V 14 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    218  Pēteris Janevics       NN Sporta Klubs          0:35:37                  19,8  1000     
 2    187  Andrejs Podāns         BJC Daugmale             0:38:04        +0:02:27  18,5  935      
 3    221  Armands Marčenkovs     Salaspils/Zīriņi         0:38:34        +0:02:57  18,3  923      
 4    215  Didzis Krogzems        Rīgas Riteņbraukšanas skola
                                                           0:39:50        +0:04:13  17,7  894      
 5    126  Roberts Ramanis        BJC Daugmale             0:40:03        +0:04:26  17,6  889      
 6    251  Rolands Zarītis        Alūksne                  0:41:11        +0:05:34  17,1  864      
 7    197  Reinis Mārtiņš Priedītis
                                  NN sporta klubs          0:41:14        +0:05:37  17,1  863      
 8    318  Normunds Pipars         ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           0:43:54        +0:08:17  16,1  811      
 9    343  Sergejs Vaļums         Baltika                  0:47:26        +0:11:49  14,9  750      
 10   113  Artūrs Gailis          BJC Daugmale             0:49:55        +0:14:18  14,1  713      
 11   190  Artūrs Ehsta           BJC Daugmale             0:51:55        +0:16:18  13,6  686      
 12   152  Mārtiņš Kalniņš        Daugmale                 0:51:59        +0:16:22  13,6  685      
 13   372  Aleks Proškorevičs     Baltika                  0:52:15        +0:16:38  13,5  681      
 14   129  Valters Darģis         BJC Daugmale             0:53:58        +0:18:21  13,1  659      
 15   257  Ņikita Tjuļkins        Baltika                  0:54:06        +0:18:29  13,0  658      
 16   364  Mārtiņš Kazainis       Apšuriņķi                1:31:54        +0:56:17  7,70  387      
 17   312  Aleksandrs Sifirovs                             0:33:52                  20,9  0    DSQ 
 18   280  Kristaps Prange        Baltika                  0:35:38                  19,8  0    DSQ 

V 16 17700m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    313  Emīls Liepiņš          Tandems/MSĢ              0:53:31                  19,8  1000     
 2    195  Mārtiņš Pūce           tukums MSĢ               0:53:32        +0:00:01  19,8  999      
 3    252  Sandis Eislers         CBM Smiltene             0:55:44        +0:02:13  19,0  960      
 4    140  Uldis Reiters          BJC Daugmale             0:58:49        +0:05:18  18,0  909      
 5    177  Artūrs Pētersons       Talsi                    1:00:00        +0:06:29  17,7  891      
 6    116  Kaspars Miezis         Baltika                  1:00:48        +0:07:17  17,4  880      
 7    167  Emīls Keišs            BJC Daugmale             1:06:12        +0:12:41  16,0  808      
 8    136  Mārtiņš Jirgensons     BJC Daugmale             1:07:56        +0:14:25  15,6  787      
 9    262  Jānis Skadiņš          Baltika                  1:08:15        +0:14:44  15,5  784      
 10   117  Gatis Rudzeišs                                  1:11:04        +0:17:33  14,9  753      
 11   200  Pauls Zīle             BJC Daugmale             1:13:19        +0:19:48  14,4  729      
 12   273  Daniels Skrūzmanis     Livelo/Balta             1:20:22        +0:26:51  13,2  665      
 13   118  Ralfs Zvirbulis        BJC "Daugmale"           1:38:23        +0:44:52  10,7  543      
 14   238  Dāvis Čonka            ind.                     0:27:36                  38,4  0    DSQ 

V 18 17700m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    149  Jānis Rezins           Rīgas sporta skola       0:47:47                  22,2  1000     
 2    174  Toms Knostenbergs      TREK/Smiltene            0:47:48        +0:00:01  22,2  999      
 3    331  Rihards Bartuševics    Rīgas riteņbraukšanas sp. sk.
                                                           0:49:10        +0:01:23  21,6  971      
 4    321  Toms Skujiņš           Rīga                     0:49:57        +0:02:10  21,2  956      
 5    363  Valdis Berķis          SK Rīga                  0:49:58        +0:02:11  21,2  956      
 6    355  Matīss Preimanis       Rīga                     0:50:55        +0:03:08  20,8  938      
 7    323  Artūrs Stalidzāns      Rīga                     0:55:49        +0:08:02  19,0  856      
 8    110  Kārlis Strods          K.R.T.                   0:57:06        +0:09:19  18,5  836      
 9    132  Jānis Keišs            BJC Daugmale             0:57:48        +0:10:01  18,3  826      
 10   128  Rūdis Dauksts          CBM Smiltene             1:00:20        +0:12:33  17,6  791      
 11   249  Mārcis Brakovskis      CBM Smiltene             1:00:53        +0:13:06  17,4  784      
 12   158  Reinis Ozoliņš                                  1:01:12        +0:13:25  17,3  780      
 13   102  Mārtiņš Gvarde         K.R.T.                   1:04:13        +0:16:26  16,5  744      
 14   106  Edgars Bistrovs        K.R.T.                   1:04:23        +0:16:36  16,4  742      
 15   104  Valdis Ignašāns        K.R.T.                   1:05:29        +0:17:42  16,2  729      

V 21 23600m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    310  Lauris Purniņš         TREK-PHILIPS-METALEKS    1:03:39                  22,2  1000     
 2    157  Andris Ponomarenko     Fans Cube Teem           1:06:29        +0:02:50  21,2  957      
 3    108  Krišjānis Jansons Ratiniks
                                  Hawaii Express           1:08:27        +0:04:48  20,6  929      
 4    229  Sanya Lavišs           Winsports-KTM            1:08:30        +0:04:51  20,6  929      
 5    361  Renārs Šarakovs        Focus                    1:09:01        +0:05:22  20,5  922      
 6    248  Stasis Levins          Winsports KTM            1:09:01        +0:05:22  20,5  922      
 7    199  Mārtiņš Ulāns          TREK-PHILIPS-METALEKS    1:09:01        +0:05:22  20,5  922      
 8    253  Mārtiņš Daļeckis       Pūpoli                   1:09:30        +0:05:51  20,3  915      
 9    168  Gvido Miezis           Velkonis                 1:09:38        +0:05:59  20,3  914      
 10   194  Fjodors Jališevs                                1:10:01        +0:06:22  20,2  909      
 11   271  Kārlis Vītols          Zaļais Bruģis            1:11:00        +0:07:21  19,9  896      
 12   254  Mārtiņš Ozols          Bergamont                1:11:03        +0:07:24  19,9  895      
 13   204  Kaspars Holšteins      Tinis SK                 1:11:56        +0:08:17  19,6  884      
 14   169  Didzis Slaidiņš                                 1:12:13        +0:08:34  19,6  881      
 15   178  Juris Visockis         Tukums                   1:13:14        +0:09:35  19,3  869      
 16   267  Jānis Briedis          KTN                      1:14:19        +0:10:40  19,0  856      
 17   155  Mārtiņš Sproģis        Burusports Team          1:14:43        +0:11:04  18,9  851      
 18   347  Zigmārs Zučiks         FANS CUBE TEAM           1:15:28        +0:11:49  18,7  843      
 19   250  Aleksis Denisovs       Winsports KTM            1:16:21        +0:12:42  18,5  833      
 20   125  Renārs Seiksts         RS team                  1:16:22        +0:12:43  18,5  833      
 21   119  Mārcis Jonass          HPmotors                 1:16:31        +0:12:52  18,5  831      
 22   233  Mārtiņš Alksnis        Salaspils Zīriņi         1:16:40        +0:13:01  18,4  830      
 23   239  Nauris Kozlovs                                  1:18:24        +0:14:45  18,0  811      
 24   293  Uldis Sedliņš          LBteam.lv                1:18:35        +0:14:56  18,0  809      
 25   351  Gatis Detlavs          Smukums                  1:19:20        +0:15:41  17,8  802      
 26   330  Artūrs Štāls           Zaļais Bruģis            1:19:49        +0:16:10  17,7  797      
 27   203  Helmārs Rūmnieks                                1:20:07        +0:16:28  17,6  794      
 28   288  Reinis Ruska           BESIS TEAM               1:20:34        +0:16:55  17,5  790      
 29   285  Andis Kursītis         KRIPI                    1:21:02        +0:17:23  17,4  785      
 30   234  Kristaps Knops         30draugi veloveikals     1:21:04        +0:17:25  17,4  785      
 31   100  Kristaps Škapars       X Sports Orbea           1:21:38        +0:17:59  17,3  779      
 32   339  Aleksandrs Filipovs                             1:21:53        +0:18:14  17,2  777      
 33   189  Gints Šlēziņš          MG Auto                  1:22:24        +0:18:45  17,1  772      
 34   266  Atis Blūms                                      1:23:01        +0:19:22  17,0  766      
 35   302  Edgars Jēgers          JDJ                      1:23:03        +0:19:24  17,0  766      
 36   111  Modris Tumpelis        Z/S KRASTMAĻI            1:23:43        +0:20:04  16,9  760      
 37   291  Jānis Štāls                                     1:23:52        +0:20:13  16,8  758      
 38   362  Intars Veismanis       Smiltene                 1:24:03        +0:20:24  16,8  757      
 39   240  Roberts Beriņš         Valmiera                 1:24:45        +0:21:06  16,7  751      
 40   370  Kārlis Plakans                                  1:25:12        +0:21:33  16,6  747      
 41   298  Mārtiņš Malzubris                               1:26:54        +0:23:15  16,2  732      
 42   142  Kristaps Siliņš        Ulbroka                  1:27:17        +0:23:38  16,2  729      
 43   324  Jānis Siliņš           Race4Fun                 1:27:23        +0:23:44  16,2  728      
 44   112  Egīls Vidžups                                   1:28:01        +0:24:22  16,0  723      
 45   160  Mārtiņš Stoļaronoks    2 KOKI UN CITI ZVĒRI     1:30:43        +0:27:04  15,6  701      
 46   258  Mārtiņš Šlēziņš        MG auto                  1:30:48        +0:27:09  15,5  700      
 47   314  Normunds Korņejevs      ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           1:31:46        +0:28:07  15,4  693      
 48   161  Mārtiņš Levenšteins                             1:31:58        +0:28:19  15,3  692      
 49   196  Sarmis Paškevics       Codes Malēji             1:32:17        +0:28:38  15,3  689      
 50   325  Andis Zīlīte           Race4Fun                 1:32:23        +0:28:44  15,3  688      
 51   163  Jānis Koidu            Jelgava                  1:33:10        +0:29:31  15,1  683      
 52   304  Jānis Lukašēvičs       JDJ                      1:34:57        +0:31:18  14,9  670      
 53   368  Mārtiņš Šmits                                   1:37:24        +0:33:45  14,5  653      
 54   183  Edmunds Pabērzis       Mundis                   1:38:03        +0:34:24  14,4  649      
 55   156  Andris Skuja                                    1:39:15        +0:35:36  14,2  641      
 56   317  Jānis Pipars            ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           1:41:43        +0:38:04  13,9  625      
 57   166  Ģirts Aleksis          -                        1:44:14        +0:40:35  13,5  610      
 58   263  Ģirts Ločmelis         KTN                      1:49:29        +0:45:50  12,9  581      
 59   333  Sandijs Madrēvičs      citylounge team          1:50:25        +0:46:46  12,8  576      
 60   188  Sandris Spundiņš       Codes Malēji             1:52:20        +0:48:41  12,6  566      
 61   289  Gatis Stērste          V Sports                 0:12:01                  117,  0    DSQ 
 62   284  Vilmārs Vincāns        VIC Velokurjers          0:07:26                  190,  0    DSQ 
 63   278  Mārtiņš Briedis        Smiltene                 0:02:02                  696,  0    DSQ 
 64   138  Agris Grečko                                    0:23:02                  61,4  0    DNF 
 65   259  Edgars Vanters         S.O.R.T                  0:48:36                  29,1  0    DNF 
 66   139  Raimonds Sergejevs     RS team                  1:13:50                  19,1  0    DNF 

V Elite 35400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    16   Jānis Rubiks           Valmiera - Ripo autocentrs
                                                           1:37:51                  21,7  1000     
 2    11   Gints Jakovels         Trek Philips Metaleks    1:38:55        +0:01:04  21,4  989      
 3    19   Mārcis Pērkons         Raimaks                  1:41:01        +0:03:10  21,0  968      
 4    10   Kārlis Balgalvis       Black Cycling Team       1:42:10        +0:04:19  20,7  957      
 5    23   Konstantīns Smotrovs   Winsports KTM            1:42:13        +0:04:22  20,7  957      
 6    22   Romāns Evarts          Bergamont                1:44:42        +0:06:51  20,2  934      
 7    8    Viktors Nerugals       Omadus                   1:49:12        +0:11:21  19,4  896      
 8    18   Māris Kalveršs         Salaspils Zīriņi         1:49:56        +0:12:05  19,3  890      
 9    4    Reinis Avens           Winsports KTM            1:51:57        +0:14:06  18,9  874      
 10   15   Kaspars Kursinskis     BESIS TEAM               1:55:54        +0:18:03  18,3  844      
 11   1    Mārtiņš Biezais        Seb Priekuļi             2:01:26        +0:23:35  17,4  805      
 12   14   Uģis Inka              Tinis SK                 2:13:31        +0:35:40  15,9  732      
 13   2    Mārtiņš  Vīksne        Hansabanka Merida        2:22:44        +0:44:53  14,8  685      
 14   6    Mārtiņš Mierkalns      cc Bourgas               0:38:09                  55,6  0    DNF 
 15   20   Mārtiņš Zemītis        Tinis SK                 0:49:50                  42,6  0    DNF 
 16   7    Viesturs Spigovskis    NN-MARSS                 1:16:36                  27,7  0    DNF 

V 35 23600m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    246  Ints Celmaraugs        Winsports KTM            1:05:05                  21,7  1000     
 2    334  Normunds Šuksts                                 1:05:13        +0:00:08  21,7  997      
 3    223  Mareks Marčenkovs      Salaspils/Zīriņi         1:06:35        +0:01:30  21,2  977      
 4    232  Aivars Skutelis        ZZK                      1:06:58        +0:01:53  21,1  971      
 5    154  Oskars Gailišs         NN sporta kubs           1:07:52        +0:02:47  20,8  958      
 6    274  Viesturs Kazainis      Trek-Philips             1:09:48        +0:04:43  20,2  932      
 7    320  Toms Pikšēns           Rīgas Triatlona klubs    1:09:59        +0:04:54  20,2  929      
 8    349  Ivars Bērsons          Fuji Schwalbe            1:10:00        +0:04:55  20,2  929      
 9    176  Guntars Baranovskis    CBM/Smiltene             1:10:20        +0:05:15  20,1  925      
 10   109  Jānis Roskošs          CBM/Smiltene             1:10:21        +0:05:16  20,1  925      
 11   336  Andrejs Iļjenko        Rīga                     1:11:09        +0:06:04  19,9  914      
 12   147  Kārlis Smilktens       NN Sporta Klubs          1:11:33        +0:06:28  19,7  909      
 13   198  Sergejs Korziņins      GREY                     1:12:36        +0:07:31  19,5  896      
 14   307  Agris Kalējs           Hotel Centra- Velobiķeri.lv
                                                           1:13:29        +0:08:24  19,2  885      
 15   237  Sergejs Kulago         zzk                      1:14:06        +0:09:01  19,1  878      
 16   305  Juris Prižavoits       ILZENE                   1:15:15        +0:10:10  18,8  864      
 17   214  Māris Fūrmanis         Winsports - KTM          1:15:16        +0:10:11  18,8  864      
 18   171  Aldis Slaidiņš         Norde                    1:16:16        +0:11:11  18,5  853      
 19   123  Romualds Ignatjevs     Latvijas Velo Vienība    1:16:29        +0:11:24  18,5  850      
 20   219  Armands Berķis         Zaļš mežs                1:16:30        +0:11:25  18,5  850      
 21   242  Mairis Klaiva                                   1:16:30        +0:11:25  18,5  850      
 22   373  Arvils Andersons       Centra Hotel Velobiķeri  1:17:55        +0:12:50  18,1  835      
 23   243  Aleksandr Aleksandrov  ALEX-TEAM                1:18:04        +0:12:59  18,1  833      
 24   244  Edmunds Spigovskis     LVV                      1:18:32        +0:13:27  18,0  828      
 25   114  Mārtiņš Lasmanis       Darba rezerves           1:18:37        +0:13:32  18,0  827      
 26   159  Vents Lībeks           Baldone                  1:19:31        +0:14:26  17,8  818      
 27   181  Romans Sviščs          Swiss ironman club       1:20:06        +0:15:01  17,6  812      
 28   300  Dainis Garantiņš                                1:21:56        +0:16:51  17,2  794      
 29   228  Nils Kazaks            Es no Lāča nebaidos      1:23:10        +0:18:05  17,0  782      
 30   105  Ijārs Zeimalis                                  1:23:46        +0:18:41  16,9  776      
 31   341  Didzis Žīgurs          Ilzene                   1:24:15        +0:19:10  16,8  772      
 32   319  Ģirts Fogels           SPORTLAT                 1:24:31        +0:19:26  16,7  770      
 33   145  Pēteris Jurgelāns      SanistalS                1:24:43        +0:19:38  16,7  768      
 34   265  Ēriks Minštas          Prometāls                1:25:03        +0:19:58  16,6  765      
 35   326  Ints Šteinbergs        Salaspils/Zīriņi         1:25:03        +0:19:58  16,6  765      
 36   286  Edgars Baltiņš         Jūrmalu                  1:25:19        +0:20:14  16,5  762      
 37   170  Sandijs Gercāns                                 1:25:32        +0:20:27  16,5  760      
 38   175  Ainārs Leinarts        Talsi                    1:25:47        +0:20:42  16,5  758      
 39   185  Deniss Gorba           Swiss Ironman club       1:25:49        +0:20:44  16,5  758      
 40   382  Jānis Briedis          LU EVF                   1:25:58        +0:20:53  16,4  757      
 41   241  Normunds Patmalnieks                            1:26:07        +0:21:02  16,4  755      
 42   261  Nauris Kalniņš         Mārupe                   1:26:09        +0:21:04  16,4  755      
 43   180  Henrijs Rullis                                  1:27:21        +0:22:16  16,2  745      
 44   184  Didzis Gasiņš          Salaspils/Zīriņi         1:28:15        +0:23:10  16,0  737      
 45   208  Aleksandrs Kapralovs                            1:30:41        +0:25:36  15,6  717      
 46   207  Raimonds Romanovskis   Ikšķile                  1:30:42        +0:25:37  15,6  717      
 47   206  Arnis Vecenāns         Bieriņi                  1:30:56        +0:25:51  15,5  715      
 48   303  Valdis Gutbergs                                 1:31:30        +0:26:25  15,4  711      
 49   236  Didzis Čonka           ind,                     1:34:00        +0:28:55  15,0  692      
 50   381  Mārcis Girgensons      Salaspils Zīriņi         1:34:36        +0:29:31  14,9  687      
 51   295  Raivis Terinks         Grifs AG apsardze        1:35:36        +0:30:31  14,8  680      
 52   371  Andis Plakans                                   1:37:35        +0:32:30  14,5  666      
 53   164  Viesturs Birkants                               1:40:08        +0:35:03  14,1  649      
 54   290  Ainis Beitāns          A222                     1:44:43        +0:39:38  13,5  621      
 55   137  Jānis Rudzeišs                                  1:50:43        +0:45:38  12,7  587      
 56   385  Aivars Klucis          BergDorf Company         1:56:20        +0:51:15  12,1  559      
 57   365  Juris Novožilovs       Apšuriņķi                2:00:16        +0:55:11  11,7  541      
 58   357  Aldis Cimdiņš          Maiselfs                 2:07:00        +1:01:55  11,1  512      
 59   209  Andris Fūrmanis        Winsports KTM            0:20:29                  69,1  0    DNF 
 60   191  Jānis Zušmanis                                  0:32:22                  43,7  0    DNF 

V 50 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    306  Eduards Kupča          Winsports KTM            0:35:34                  19,9  1000     
 2    230  Leonids Aļeksejevs     Fans Cube Team           0:35:35        +0:00:01  19,8  999      
 3    131  Guntis Viļums          CBM/Smiltene             0:37:23        +0:01:49  18,9  951      
 4    220  Sergejs Pomorņevskis   LVV                      0:37:25        +0:01:51  18,9  950      
 5    296  Andris Pivars          Ogre                     0:37:32        +0:01:58  18,8  947      
 6    148  Vismants Caune         Salaspils Zīriņi         0:39:35        +0:04:01  17,8  898      
 7    301  Aivars Sniedze         Cēsis                    0:40:11        +0:04:37  17,6  885      
 8    133  Jānis Splīte                                    0:41:55        +0:06:21  16,8  848      
 9    134  Voldemārs Surgunts                              0:42:12        +0:06:38  16,7  842      
 10   141  Jānis Puriņš           Winsports-KTM            0:44:30        +0:08:56  15,9  799      
 11   380  Andis Upītis-Upenieks  DOSAAF                   0:51:50        +0:16:16  13,6  686      
 12   269  Aleksejs Brencis       KTN                      0:23:46                  29,7  0    DNF 

V 60 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    150  Valdis Bogdanovs       Stende                   0:40:24                  17,5  1000     
 2    173  Andris Miķelsons       KTM   Rīga               0:47:57        +0:07:33  14,7  842      

V 70 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    122  Jānis Liljē            Sigulda                  0:26:14                  13,4  1000     
 2    225  Vidvuds Upmalis        Jūrmala                  0:30:29        +0:04:15  11,6  860      
 3    186  Zigurds Krasts         Rīga - LIC               0:30:44        +0:04:30  11,5  853      

V 80 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    277  Pēteris Voskāns        Baloži                   0:34:34                  10,2  1000     

S 12 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    211  Linda Fūrmane          Winsports KTM            0:25:03                  14,1  1000     
 2    217  Zanda Fūrmane          Valmiera                 0:25:31        +0:00:28  13,8  981      
 3    399  Rūta Brakovska         CBM Smiltene             0:26:42        +0:01:39  13,2  938      
 4    369  Nikoleta Proškoreviča  Baltika                  0:28:55        +0:03:52  12,2  866      
 5    338  Jekaterina Ivanova     Baltika                  0:29:56        +0:04:53  11,8  836      
 6    270  Alise Kazaine                                   0:30:26        +0:05:23  11,6  823      

S 14 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    216  Ance Janevica          Ikšķile                  0:26:48                  13,2  1000     
 2    344  Elīza Briede           Rīgas 25. vsk.           0:44:35        +0:17:47  7,94  601      
 3    360  Nikola Stepanova       25. vsk.                 0:45:44        +0:18:56  7,74  586      

S 16 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    329  Lija Laizāne           Rīga                     0:20:19                  17,4  1000     
 2    212  Madara Fūrmane         Winsports - KTM          0:23:43        +0:03:24  14,9  856      
 3    308  Anita Antone           Baldones vsk.            0:25:22        +0:05:03  13,9  800      

S 18 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    367  Līga Šmite                                      0:22:55                  15,4  1000     
 2    272  Santa Kazaine          Ilzene                   0:23:10        +0:00:15  15,2  989      
 3    193  Ieva Vētra                                      0:29:51        +0:06:56  11,8  767      

S 21 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    101  Elīna Banga            Baldone                  0:46:36                  15,1  1000     
 2    335  Diāna Korņējeva        Pēdu nav                 0:48:29        +0:01:53  14,6  961      
 3    205  Līva Šteinberga        Ikšķile                  0:51:44        +0:05:08  13,6  900      
 4    315  Inga Pipare             ģimenīte Pipariņi & Saknīši 
                                                           0:52:17        +0:05:41  13,5  891      
 5    231  Agnese Alksne          Salaspils Zīriņi         0:52:48        +0:06:12  13,4  882      
 6    103  Līga Actiņa                                     0:55:11        +0:08:35  12,8  844      
 7    179  Linda Sala             MG Auto                  0:57:31        +0:10:55  12,3  810      
 8    281  Ilze Martinsone                                 0:59:50        +0:13:14  11,8  778      
 9    127  Līva Rudzeiša                                   1:05:29        +0:18:53  10,8  711      

S Elite 23600m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    5    Ivanda Eiduka          Rietumu Banka Rīga       1:10:51                  19,9  1000     
 2    21   Māra Leitāne           Tandēms                  1:19:42        +0:08:51  17,7  888      
 3    13   Anita Bērsone          Lielvarde                1:21:12        +0:10:21  17,4  872      
 4    12   Monika Lemese          Swiss ironman club       1:22:53        +0:12:02  17,0  854      
 5    245  Jeļena Dovgaļuka       Active life fitnesa klubs1:26:52        +0:16:01  16,3  815      
 6    17   Vizma Bungše           Hansabanka/Merida        1:40:42        +0:29:51  14,0  703      

S 35 11800m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    210  Dace Fūrmane           Winsports - KTM          0:40:18                  17,5  1000     
 2    226  Ingrīda Šmite          Es no Lāča nebaidos      0:41:49        +0:01:31  16,9  963      
 3    255  Raimonda Meldrāja                               0:46:37        +0:06:19  15,1  864      
 4    340  Inguna Korņējeva       Pēdu nav                 0:47:13        +0:06:55  14,9  853      
 5    282  Ārija Prūse            Velokurjers              0:56:55        +0:16:37  12,4  708      
 6    143  Gunta Jurgelāne        SanistalS                1:06:22        +0:26:04  10,6  607      

S 50 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    121  Lauma Žilko            Baloži                   0:26:24                  13,4  1000     
 2    287  Monika Brālis                                   0:31:48        +0:05:24  11,1  830      

S 60 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    120  Ināra Lepse            Latvello                 0:39:28                  8,96  1000     

T 5900m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    468  Edmunds Dreimanis      rotos.lv                 0:20:06                  17,6  1000     
 2    458  Ilmārs Zāģis           Zaļais Bruģis            0:20:48        +0:00:42  17,0  966      
 3    467  Māris Perševics                                 0:20:49        +0:00:43  17,0  965      
 4    459  Oļegs Jansons          Zaļais Bruģis            0:20:49        +0:00:43  17,0  965      
 5    451  Mārtiņš Kalniņš        Zaļais Bruģis            0:22:39        +0:02:33  15,6  887      
 6    452  Aleksandrs Deņisovs                             0:25:10        +0:05:04  14,0  798      
 7    464  Ingus Rūķis                                     0:26:32        +0:06:26  13,3  757      
 8    463  Dace Perševica                                  0:26:54        +0:06:48  13,1  747      
 9    465  Helmuts Šembelis       Brālēni                  0:27:05        +0:06:59  13,0  742      
 10   469  Laura Ābola            rotos.lv                 0:27:13        +0:07:07  13,0  738      
 11   466  Luīze Zaksa                                     0:30:05        +0:09:59  11,7  668      
 12   456  Ivars Zariņš                                    0:32:36        +0:12:30  10,8  616      
 13   461  Baiba Puzinkeviča      Rīga                     0:33:14        +0:13:08  10,6  604      
 14   352  Jana Jansone           Mamuti                   0:34:35        +0:14:29  10,2  581      
 15   450  Katrīna Vanaga         Rīga                     0:58:04        +0:37:58  6,09  346      

V 3 50m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    392  Rihards Bunkovskis     TREK BĒRNU KOMANDA       0:00:42                  4,28  1000     
 2    279  Mareks Vološčuks                                0:00:49        +0:00:07  3,67  857      
 3    275  Aleks Pavilons                                  0:00:51        +0:00:09  3,52  823      
 4    388  Gusts Baltaisbrencis   TREK BĒRNU KOMANDA       0:00:57        +0:00:15  3,15  736      
 5    358  Ričards Haļčickis                               0:01:12        +0:00:30  2,5   583      

V 5 115m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    390  Mārtiņš Sviņkalns                               0:00:54                  7,66  1000     
 2    378  Matīss Žilko           Baložus                  0:00:58        +0:00:04  7,13  931      
 3    337  Jānis Niklāvs Iļjenko  Rīga                     0:01:04        +0:00:10  6,46  843      
 4    353  Miķelis Briedis        Rīga                     0:01:25        +0:00:31  4,87  635      
 5    192  Renārs Vīksniņš                                 0:01:45                  3,94  0    Grupa
                                                                                                   

V 7 860m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    396  Eduards Graumanis                               0:03:13                  16,0  1000     
 2    235  Ernests Gorns                                   0:03:23        +0:00:10  15,2  950      
 3    389  Rinalds Celms          Rīga                     0:03:33        +0:00:20  14,5  906      
 4    328  Jānis Šteinbergs       Salaspils/Zīriņi         0:03:58        +0:00:45  13,0  810      
 5    387  Gustavs Aleksandrs Klucis
                                  BergDorf Company         0:04:24        +0:01:11  11,7  731      

V 9 1400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    342  Kristaps Pūrvietis     Imantu                   0:06:29                  12,9  1000     
 2    115  Kārlis Dmitrijevs      Latvijas Velo Vienība    0:07:10        +0:00:41  11,7  904      
 3    213  Tomass Jānis Brošs     Baloži                   0:07:21        +0:00:52  11,4  882      
 4    283  Mārtiņš Andrejs IļjenkoRīga                     0:07:27        +0:00:58  11,2  870      
 5    345  Niklāvs Raitis Prūsis  Velokurjers              0:08:19        +0:01:50  10,1  779      
 6    394  Reinis Krūmiņš         Ķekava                   0:08:24        +0:01:55  10    771      
 7    256  Artūrs Špaks                                    0:08:31        +0:02:02  9,86  761      

V 10 1750m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    107  Kristians Silamednis                            0:08:18                  12,6  1000     

S 3 50m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    391  Ance Celma             Rīga                     0:00:34                  5,29  1000     

S 5 115m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    348  Terēze Priedola        Jūrmala                  0:01:03                  6,57  1000     
 2    393  Kitija Meldere         Baloži                   0:01:08        +0:00:05  6,08  926      
 3    398  Justīne Paula Zīle                              0:01:12        +0:00:09  5,75  875      
 4    376  Katrīna Kate Kļaviņa                            0:01:29        +0:00:26  4,65  707      
 5    350  Vita Jansone           Mamuti                   0:01:47        +0:00:44  3,86  588      

S 7 860m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    309  Viktorija Amanda AntoneBaldones sākumskolu      0:03:25                  15,1  1000     
 2    227  Elīna Kalve            Kalves                   0:05:17        +0:01:52  9,76  646      
 3    356  Ance Zeidaka           Titurga                  0:05:32        +0:02:07  9,32  617      

S 9 1050m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    268  Alise Kazaine          Ilzene                   0:04:46                  13,2  1000     
 2    359  Viktorija Loiko        Jaunciems                0:05:29        +0:00:43  11,4  869      
 3    374  Karlīna Dārta Zīle                              0:05:53        +0:01:07  10,7  810      
 4    375  Karlīna Kļaviņa        Mārupietes               0:05:54        +0:01:08  10,6  807      
 5    354  Alise Zeidaka          Titurga                  0:06:13        +0:01:27  10,1  766      
 6    383  Katrīne Elizabete KluceBergDorf Company         0:06:42        +0:01:56  9,40  711      

S 10 1400m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          pārstāv                  Laiks          -t        kmh  punkti
 1    182  Karlīna Ieva Gasiņa    Salaspils/Zīriņi         0:06:16                  13,4  1000     
 2    172  Emilija Baranovska     CBM/Smiltene             0:06:55        +0:00:39  12,1  906      
 3    144  Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:07:20        +0:01:04  11,4  854      
 4    202  Ieva Buholte                                    0:08:45        +0:02:29  9,6   716      
 5    377  Gunda Sila                                      0:09:37        +0:03:21  8,73  651      

Atbalstītāji :

Mario - konditorejas izstrādājumi XS ENERGY BIKRAM Yoga DION Sportlab Baložu vidusskola Autoskola Bergi Svani Daugmales Jāņa bišu medus Teiko kokapstrāde

Rekomendējam :

Baložu velodrošība logo Baložu Bizons logo Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs