Velokross Baloži 2004

1.kārtas rezultāti - 03.aprīlis, Baložu vidusskola
S 12 S 14 S 16 S 18 S 21 S E S 35 S 50
V 12 V 14 V 16 V 18 V 21 V E V 35 V 50

S 12 4800 m

 1.  184  Līga Krasta           Rīga                  v  00:23:27             4:53  
 2.  162  Dagnija Lemeševska                          b  00:25:27  +00:02:00  5:18  
 3.  183  Elizabete Linde       Rīga                  v  00:29:14  +00:05:47  6:05  
 4.  128  Marta  Šembele        Brāļu Ordenis         v  00:33:23  +00:09:56  6:57  
 5.  200  Evelīna Kokina                              b  00:36:46  +00:13:19  7:40  

S 14 4800 m

 1.  147  Evija Lauva                                 v  00:19:58             4:10  

S 16 9600 m

 1.  170  Maija Zvaigznīte                            b  00:38:30             4:01  
 2.  178  Svetlana Vinogradova                        b  00:40:07  +00:01:37  4:11  
 3.  173  Krista Stepiņa                              b  00:42:11  +00:03:41  4:24  

S 18 9600 m

 1.  172  Sandra Stepiņa                              b  00:33:39             3:30  
 2.  110  Ramona Brālis         Brāļi                 b  00:40:56  +00:07:17  4:16  

S 21 9600 m

 1.  191  Marina Laviša         Titurga               b  00:36:52             3:50  
 2.  126  Zane Rozenbaha        Concorde              b  00:38:13  +00:01:21  3:59  
 3.  118  Lelde Tipāne          sevi:)                v  00:38:34  +00:01:42  4:01  
 4.  148  Izolde Zavadska       LR                    v  00:41:32  +00:04:40  4:20  
 5.  108  Jūlija Krutjko                              v  00:42:27  +00:05:35  4:25  
 6.  185  Daina Ozere                                 b  00:46:56  +00:10:04  4:53  

S E 19200 m

 1.  203  Dace Fūrmane          Valmiera              v  01:00:25             3:09  
 2.   25  Ieva Runte            Jūrmala               v  01:10:43  +00:10:18  3:41  
 3.   26  Agnese Fogele                               v  01:13:06  +00:12:41  3:48  
 4.   22  Baiba Ābelniece                             v  01:14:05  +00:13:40  3:52  
 5.   27  Anda  Savļenko        NORD/LB               v  01:17:48  +00:17:23  4:03  
 6.   24  Dace Apšvalka         Mērsrags              v  01:19:30  +00:19:05  4:08  

V 12 4800 m

 1.  153  Artūrs Rainskis                             b  00:16:07             3:21  
 2.  139  Gatis Caune           Stende                v  00:17:58  +00:01:51  3:45  
 3.  177  Ivo Noviks            Rīga                  v  00:18:07  +00:02:00  3:46  
 4.  188  Ādolfs Žunna          Valmiera              v  00:18:47  +00:02:40  3:55  
 5.  156  Edmunds Ļuta                                b  00:19:21  +00:03:14  4:02  
 6.  165  Atis Šteinerts                              b  00:20:02  +00:03:55  4:10  
 7.  158  Kristers Lūkins                             b  00:20:46  +00:04:39  4:20  
 8.  169  Askolds Meirāns                             b  00:21:09  +00:05:02  4:24  
 9.  176  Valts Edžus Noviks    Rīga                  v  00:21:38  +00:05:31  4:30  
10.  141  Patrix Kalnieks                             v  00:23:14  +00:07:07  4:50  
11.  164  Dins Šurila                                 b  00:25:36  +00:09:29  5:20  
12.  211  Dāvis Lauciņš         Look                  v  00:30:45  +00:14:38  6:24  
13.  199  Edmunds Kokins                              b  00:33:09  +00:17:02  6:54  
14.  168  Mārtiņš Kazainis                            b  00:35:53  +00:19:46  7:29  

V 14 9600 m

 1.  152  Toms Knostenbergs     Smiltene              v  00:33:23             3:29  
 2.  112  Rinalds Brālis        Brāļi                 b  00:33:45  +00:00:22  3:31  
 3.  175  Kārlis Skadiņš                              b  00:36:24  +00:03:01  3:48  
 4.  157  Haralds Veispals      Baloži                b  00:43:31  +00:10:08  4:32  
 5.  155  Kristians Bērziņš     Rīga                  v  00:45:47  +00:12:24  4:46  
 6.  161  Matīss Ribkins                              b  00:46:28  +00:13:05  4:50  

V 16 14400 m

 1.  151  Ingus Eislers         Smiltene              v  00:41:49             2:54  
 2.  180  Kristaps Sondors      Pīlādži 2             v  00:47:35  +00:05:46  3:18  
 3.  102  Kaspars Launerts      Marss                 v  00:47:40  +00:05:51  3:19  
 4.  114  Jānis Stašulis                              v  00:50:31  +00:08:42  3:30  
 5.  166  Andris Rubenis                              v  00:52:12  +00:10:23  3:38  
 6.  174  Kaspars Skadiņš                             b  00:57:33  +00:15:44  4:00  
 7.  122  Viesturs Kančs                              v  01:06:27  +00:24:38  4:37  

V 18 19200 m

 1.  117  Mārtiņš Švāns         Look                  b  00:58:05             3:02  
 2.  171  Ivars Zvaigznītis                           b  01:16:11  +00:18:06  3:58  
 3.  115  Gatis Stašulis                              v  01:21:15  +00:23:10  4:14  

V 21 19200 m

 1.  194  Gints Grīnbergs       Velobergs             v  00:58:05             3:02  
 2.  131  Jānis Briedis         xb2                   v  00:58:33  +00:00:28  3:03  
 3.  144  Sandis Ābelītis       VIC Velokurjers       v  01:01:13  +00:03:08  3:11  
 4.  193  Kārlis Smilkstens                           v  01:01:18  +00:03:13  3:12  
 5.  143  Andris Malaševskis    LJKSC                 v  01:01:37  +00:03:32  3:13  
 6.  192  Oskars Segrums                              v  01:02:38  +00:04:33  3:16  
 7.  160  Helmārs Rūmnieks                            v  01:04:49  +00:06:44  3:23  
 8.  202  Edgars Liepiņš        Concorde              b  01:07:09  +00:09:04  3:30  
 9.  196  Māris Grundulis                             v  01:09:42  +00:11:37  3:38  
10.  133  Renārs Šārahovs                             v  01:12:33  +00:14:28  3:47  
11.  132  Jānis  Skujiņš                              v  01:12:49  +00:14:44  3:48  
12.  107  Jurijs Krutjko                              v  01:13:27  +00:15:22  3:50  
13.  140  Andris Bušs                                 v  01:15:45  +00:17:40  3:57  
14.  119  Kārlis Tipāns         Tipānu dzimtas godu!  v  01:24:31  +00:26:26  4:24  
15.  197  Aigars Smildziņš                            v  01:25:20  +00:27:15  4:27  
     154  Fjodors Jališevs                            v        NF                   

V E 28800 m

 1.  198  Gunārs Dzalbs         Velotūre              v  01:14:46             2:36  
 2.   16  Ivars Ganzburgs                             v  01:16:45  +00:01:59  2:40  
 3.   30  Jānis Rapa            Velotūre              v  01:17:01  +00:02:15  2:40  
 4.    2  Jānis Baltaisbrencis                        v  01:21:13  +00:06:27  2:49  
 5.    7  Ingus  Bunkovskis     Jūrmala               v  01:21:47  +00:07:01  2:50  
 6.   15  Edgars Zālītis                              v  01:23:00  +00:08:14  2:53  
 7.   31  Mareks Marčenkovs     Salaspils             v  01:23:31  +00:08:45  2:54  
 8.    6  Uldis Sedliņš         Velotūre              v  01:23:32  +00:08:46  2:54  
 9.  190  Sanya Lavišs          Titurga               b  01:23:47  +00:09:01  2:55  
10.   19  Agnis Apse            Smiltene              v  01:23:55  +00:09:09  2:55  
11.  204  Māris Fūrmanis        Valmiera              v  01:24:35  +00:09:49  2:56  
12.   18  Normunds Šuksts                             v  01:25:04  +00:10:18  2:57  
13.   29  Mārtiņš Lasmanis      Laneks                v  01:27:07  +00:12:21  3:01  
14.  201  Arturs Raudenbergs                          v  01:27:16  +00:12:30  3:02  
15.   12  Andris Balodis        individuāli           v  01:32:32  +00:17:46  3:13  
16.    3  Kaspars Valpēteris                          v  01:35:17  +00:20:31  3:19  
      13  Andris Bodnieks       Talsi                 v        NF                   
      17  Ivars Švarcs          www.23dot.net         v        NF                   
       9  Jānis Reinfelds       Rīgu                  v        NF                   
       8  Raivis Bunkovskis     Ogre                  v        NF                   
      32  Renārs Lauzis         Smiltene              v        NF                   

V 35 19200 m

 1.  187  Ints Celmaraugs       Velotūre Baloži       b  00:50:54             2:39  
 2.  182  Aigars Krasts         Rīga                  v  00:53:15  +00:02:21  2:46  
 3.  208  Raimonds Kleinbergs   Look                  v  00:55:35  +00:04:41  2:54  
 4.  124  Guntars Baranovskis   Smiltene              v  00:56:27  +00:05:33  2:56  
 5.  189  Vilmārs Žunna         Valmiera              v  00:57:59  +00:07:05  3:01  
 6.  130  Armands  Berķis                             v  00:58:03  +00:07:09  3:01  
 7.  127  Edmunds Spigovskis    Latvello              v  00:58:13  +00:07:19  3:02  
 8.  205  Gints Eislers         Smiltene              v  00:58:18  +00:07:24  3:02  
 9.  149  Mārtiņš Plūme         Latvello              v  01:01:10  +00:10:16  3:11  
10.  125  Jurģis Blumbergs      Concorde              v  01:01:44  +00:10:50  3:13  
11.  101  Uldis Puzaks                                b  01:04:04  +00:13:10  3:20  
12.  150  Uģis Zelmenis         Smiltene              v  01:04:42  +00:13:48  3:22  
13.  120  Arnis Vecenāns        ENTRA                 v  01:04:43  +00:13:49  3:22  
14.  210  Andris Lauciņš        Atari                 v  01:06:37  +00:15:43  3:28  
15.  195  Jānis Priedītis       Pats sevi             v  01:06:50  +00:15:56  3:29  
16.  103  Ivo Kalvelis                                v  01:08:13  +00:17:19  3:33  
17.  179  Jānis Splīte          Splīte                v  01:12:41  +00:21:47  3:47  
18.  104  Ilmārs  Brālis        Brāļi                 b  01:16:47  +00:25:53  4:00  
19.  209  Kārlis Gobleja        MMD                   v  01:18:12  +00:27:18  4:04  
20.  146  Gundars Lauva                               v  01:21:23  +00:30:29  4:14  
21.  113  Juris Stašulis                              v  01:22:46  +00:31:52  4:19  
22.  167  Juris Novožilovs                            b  01:26:37  +00:35:43  4:31  
23.  207  Aivars Klucis         Look                  v  01:27:17  +00:36:23  4:33  
24.  105  Andis Adats                                 b  01:35:20  +00:44:26  4:58  
     129  Helmuts  Šembelis     Brāļu Ordenis         v        NF                   

V 50 9600 m

 1.  136  Andris Miķelsons      Latvello              v  00:31:55             3:19  
 2.  134  Jānis Kūkums          Baloži                b  00:35:15  +00:03:20  3:40  
 3.  181  Zigurds Krasts        Rīga                  v  00:49:26  +00:17:31  5:09  
     138  Vismants Caune        Stende                v        NF                   

S 35 4800 m

 1.  186  Daiga Dārzniece       Baloži                b  00:17:32             3:39  
 2.  206  Lienīte Dundure       MOOR                  v  00:28:06  +00:10:34  5:51  

S 50 4800 m

 1.  116  Lauma Žilko                                 b  00:18:15             3:48  

Atbalstītāji :

Mario - konditorejas izstrādājumi XS ENERGY BIKRAM Yoga DION Sportlab Baložu vidusskola Autoskola Bergi Svani Daugmales Jāņa bišu medus Teiko kokapstrāde

Rekomendējam :

Baložu velodrošība logo Baložu Bizons logo Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs